Wycieczki szkolne & WF

Najlepsza wycieczka szkolna dopiero przed Tobą!
Moc atrakcji naszego parku rozrywki JumpWorld czeka na najmłodszych, młodszych i nieco starszych. Warto wybrać się do naszego parku podczas szklonej wycieczki albo zorganizować tu zajęcia z Wychowania Fizycznego, jakich jeszcze nigdy nie było.
Korzystaj i ciesz się wyskakaną wolnością.

Galeria


 

Baw się z klasą

JumpWorld zmienia oblicze klasowych wydarzeń! Wycieczki klasowe w JumpWorld lub zorganizowane lekcje WF-u to doskonała alternatywa dla zwykłych zajęć lub dobrze znanych atrakcji. Dzięki doskonałej i bezpiecznej infrastrukturze, doświadczonej kadrze animatorów oraz wyjątkowym wrażeniom Twoi podopieczni nie zapomną wizyty w JumpWorld. Tutaj stwierdzenie „przyjemne i pożyteczne” pasuje idealnie: doskonała zabawa i rozwój fizyczny w formie, która zachęci do wejścia na trampoliny nawet miłośników zwolnień z WF-u.

Pobierz zgodę rodzica/opiekuna na korzystanie z parku: Zgoda rodzica
Pobierz zgodę opiekuna grupy na korzystanie z parku: Zgoda opiekuna grupowego

Dla nauczycieli kawa gratisDla nauczycieli kawa gratis!

Przydatne informacje

  • Wymagane skarpetki antypoślizgowe – aby zabawa była bezpieczna - dostępne na miejscu w cenie 6 zł/para
  • Każdy uczestnik wycieczki, który nie ma ukończonych 18 lat, musi posiadać pisemną zgodę rodzica/opiekuna prawnego na zabawę w naszym parku. Zgoda dostępna na miejscu lub tutaj: ZGODA RODZICA 
  • Wymagany strój sportowy

Cena:

Wycieczki szkolne do 15 os. - wejście 1os. /60 min - 17 zł
Wycieczki szkolne powyżej 15 os. - wejście 1os. /60 min - 15 zł
Wycieczki (ferie,wakacje) do 15 os. - wejście 1os. /60 min - 23 zł
Wycieczki (ferie,wakacje) powyżej 15 os. - wejście 1os. /60 min - 20 zł
cena wejścia na inny przedział czasowy ustalana indywidualnie
Skarpetki antypoślizgowe - 6zł/para

Zorganizuj wycieczkę szkolną lub lekcję WF-u!

Chcesz zorganizować wycieczkę dla klasy lub szkoły, a może wyskakaną lekcję wf-u? Masz pytania? Napisz do nas, zostaw nr telefonu do siebie, a my skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły!
Przed wysłaniem nam swoich danych, koniecznie zapoznaj się z Polityką Prywatności ,  w której znajdziesz informacje o administratorze Twoich danych osobowych, Twoich prawach, w jakim celu przetwarzane są Twoje dane, przez jaki okres, kim są odbiorcy Twoich danych oraz wszelkie inne informacje, które dotyczą ochrony Twoich danych osobowych.

NASZA OFERTA