Otwórz swój park 

Otwórz swój park trampolin zanim zrobią to inni!

Oferujemy pełną współpracę nie tylko przy wdrożeniu zasad panujących na wszystkich parkach pod naszym znakiem – Jump World – ale także niezbędne know-how, doświadczenie oraz pełną gwarancję działań przy budowie i uruchamianiu parku. Daj się przekonać i stań się tym, który da ludziom radość.

Rozpoznawalność i renoma
Franczyzowe przejęcie obiektu, a więc własny park trampolin JumpWorld to przede wszystkim doskonały model biznesowy – sprawdzony i zaadoptowany na polskim rynku. Nie ma więc tutaj ryzyka odnoszącego się do wprowadzania na rynek czegoś całkowicie nowego i niedostępnego do tej pory dla odbiorcy. Pod tym samym znakiem towarowym kryją się najlepsze parki rozrywki w Polsce, dlatego potencjalny franczyzobiorca nie musi bać się niepowodzenia.

W budowie Ci pomożemy!
Rozpoczynając współpracę najwięcej zastrzeżeń nowi właściciele mają do samej budowy parku. Brak doświadczenia w tej dziedzinie nie będzie przeszkodą! Oferujemy pełną pomoc i wsparcie (także techniczne) przy projektowaniu i budowie nowego punktu Jump World. Dzięki temu franczyzobiorca samodzielnie decyduje się na dane strefy i projektuje swoje miejsce od podstaw, a jego wykonanie nie jest obarczone ryzykiem. 

Przyjdź do nas, skontaktuj się!
Najprościej będzie więc spotkać się i omówić wszelkie warunki umowy. Służymy radą i doświadczeniem, ale także pełnią wiedzy na temat prowadzenia tego rodzaju punktów oraz oceniamy czy dany lokal nadaje się do urządzenia w nim parku rozrywki z trampolinami czy nie. Rozmowa nic nie kosztuje, więc otwórz swój własny park już teraz!