Jump Family

Skoczna zabawa dla maluchów i ich rodziców.
Sprawimy, że zarówno Ty jak i Twoje dziecko nie będziecie chcieli przestać skakać.

Zajęcia dedykowane najmłodszym skoczkom i ich rodzicom.
Doskonała zabawa połączona z nauką podstawowych i najprostszych skoków dla dzieci w wieku 3-5 lat oraz ich rodziców.

Galeria


 

Zajęcia Jump Family

Jak powszechnie wiadomo rozwój naszego Maluszka to niesamowicie ważna sprawa, nie tylko intelektualny, ale również motoryczny. Jeśli twoja Pociecha skończyła 3 latka, to najlepszy czas by zaszczepić w nim miłość do aktywności fizycznej w połączeniu ze wzmocnieniem więzi dziecko-rodzic. Pamiętajmy, że nic tak nie motywuje Malucha jak duma rodzica podczas jego wysiłków, dlatego Kochani rodzice jesteście niezbędni! Przy tej grupie wiekowej przede wszystkim stawiamy na naukę równowagi, sprawności ruchowej oraz umiejętności pracy w grupie i skupienia uwagi na zadaniach do wykonania.

Twoje dziecko to żywiołowy przedszkolak? To te zajęcia są również dla Was! Rozpoczęcie przygody z przedszkolem, jest bardzo ważnym etapem w życiu każdego Szkraba. Pomóż mu nabrać pewności siebie i zaszczepić w sobie mnóstwo odwagi i chęci poznania świata. Dodatkowy kontakt z innymi w przyjaznym środowisku i przy wsparciu rodzica to najlepsze rozwiązanie. Dla przedszkolaka to czas na wykazania się samodzielnością pod okiem rodzica, poznanie podstaw gimnastyki i zamiłowania do ruchu.

Czas trwania zajęć: 60 min
 

Przydatne informacje:

  • Wymagany strój sportowy
  • Wymagane skarpetki antypoślizgowe - aby zabawa była bezpieczna - dostępne na miejscu w cenie 6 zł/para
  • Każdy maluch musi posiadać pisemną zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział w zajęciach. Zgoda dostępna na miejscu lub tutaj: ZGODA RODZICA

Cena

Koszt pojedynczych zajęć (60 min) dla pary: rodzic + dziecko - 35 zł
Karnet 4 wejść - 120 zł
Skarpetki antypoślizgowe - 6 zł / para

Zapisz się ze swoim dzieckiem na pierwsze zajęcia Jump Family!

Tworzymy dwie grupy wiekowe 3-5 lat oraz 5-7 lat. Zachęcamy do zapisów przez formularz i uprzejmie prosimy o wskazanie wieku dziecka.
Przed wysłaniem nam swoich danych, koniecznie zapoznaj się z Polityką Prywatności ,  w której znajdziesz informacje o administratorze Twoich danych osobowych, Twoich prawach, w jakim celu przetwarzane są Twoje dane, przez jaki okres, kim są odbiorcy Twoich danych oraz wszelkie inne informacje, które dotyczą ochrony Twoich danych osobowych.

NASZA OFERTA