Jump Kids

Nie masz z kim zostawić dziecka? Zafunduj mu zabawę w Jump World! 
Zapraszamy wszystkie dzieci i wszystkich rodziców do naszego parku rozrywki. Tylko tutaj przyjemność miesza się z satysfakcją, a wysiłek fizyczny z zadowoleniem. Czasami jednak nie masz z kim zostawić malucha, a musisz gdzieś iść bez niego. Dla nas to nie problem. Oto rozwiązanie Twojego kłopotu!

Galeria


 

Nagła zmiana planów? Jump Kids w JumpWorld!

Czasami tak bywa, że coś nam wypada. Zdarzenie losowe, załatwianie własnych spraw albo chęć pobycia we dwoje, bez dzieci. Jeśli nie masz ich z kim zostawić, nie martw się! Znaleźliśmy dla Ciebie rozwiązanie!

Nasze zajęcia dla dzieci pozwolą maluchom spędzić fantastyczny czas pod wykwalifikowaną i czujną opieką, podczas gdy rodzice będą mogli załatwiać swoje własne sprawy. Oferujemy doskonałą zabawę, brak stresu dla rodziców i fantastyczną opiekę, która pozwoli dzieciom pobawić się na trampolinie.
 

Program dla każdego 

Z myślą o takich sytuacjach stworzyliśmy program Jump Kids, który odpowiada każdemu – i dorosłym, i dzieciom. Oczywiście, nie zrobiliśmy tego sami. Nasz park rozrywki JumpWorld przygotował wyjątkowe zajęcia wraz z wykwalifikowanymi animatorami. Przez całe 3 godziny zaopiekujemy się Twoimi pociechami i sprawimy, że nawet nie zauważą, jak szybko minie im czas.

W program zajęć dla dziecka – wchodzą:
  • Gry drużynowe na trampolinach,
  • Nauka podstaw skakania na trampolinach,
  • Gry i zabawy o charakterze edukacyjnym,
  • Ciekawe i pouczające wyzwania dla maluchów,
  • Dostosowane do wieku ćwiczenia poprawiające koordynacje ruchową oraz
  • Masa doskonałej zabawy!

Godziny zajęć
w tygodniu:

10:00 - 13:00
13:00 - 16:00
16:00 - 19:00

Godziny zajęć
w weekendy:

10:00 - 13:00
13:00 - 16:00
 
 

Rezerwacji prosimy dokonywać telefonicznie pod nr tel. 575 505 333

Przydatne informacje:

  • Wymagany strój sportowy
  • Wymagane skarpetki antypoślizgowe - aby zabawa była bezpieczna - dostępne na miejscu w cenie 6 zł/para
  • Każde dziecko uczestniczące w zajęciach, musi posiadać pisemną zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział w zajęciach. Zgoda dostępna na miejscu lub tutaj: ZGODA RODZICA

Cena:

Zajęcia 3 godz - 49 zł
Skarpetki antypoślizgowe - 6zł/para

Zapisz swoje dziecko na zajęcia Jump Kids!

Chcesz zapisać dziecko na zajęcia Jump Kids? Napisz wiadomość oraz pozostaw numer do siebie. Skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na Twoje pytania i podamy szczegóły!
Przed wysłaniem nam swoich danych, koniecznie zapoznaj się z Polityką Prywatności ,  w której znajdziesz informacje o administratorze Twoich danych osobowych, Twoich prawach, w jakim celu przetwarzane są Twoje dane, przez jaki okres, kim są odbiorcy Twoich danych oraz wszelkie inne informacje, które dotyczą ochrony Twoich danych osobowych.

NASZA OFERTA