Aktualności

Weekend bicia rekordów – Września trampoliny! 4- 7 KWIETNIA

Co powiesz na niczym nieskrępowaną zabawę, której celem jest pobicie rekordu wszech czasów? Zapraszamy od 4 do 7 kwietnia do naszego parku trampolin na specjalny, jedyny i niepowtarzalny weekend bicia rekordów. Zapewniamy wysoką rywalizację w każdej konkurencji i niezwykle zacięte boje o nagrody.

Weekend bicia rekordów – zasady

Na czym będzie polegała nasza zabawa? Jump World Września trampoliny zaprasza każdego do wzięcia udziału w zawodach. Uczestnik musi zdobywać punkty, osiągać jak najlepsze wyniki i być najlepszym w danej konkurencji. Wszystkie aktywności będziemy nagradzali, a ci, którzy zdobędą najwięcej punktów i okażą się najlepsi w największej ilości konkurencji – wygrają najwięcej. A jest o co walczyć!

W zabawie wziąć udział może każda osoba, która będzie zainteresowana. Do wyboru będzie aż pięć konkurencji i, naturalnie, każdy zawodnik może przystąpić do każdej z nich. Najlepsza osoba z całego weekendu – taka, która otrzyma najwięcej punktów za wszystkie konkurencje – oprócz sławy zyska także coś więcej. To darmowy voucher na kolejne wejście do parku! 
 

Jump World Września trampoliny dla każdego

Ale uwaga! Będziemy nagradzać każdą osobę, która będzie najlepsza w danej konkurencji. Ważne, by wiedzieć, że zawody będą odbywać się w dwóch kategoriach wiekowych:
  • do 12 lat,
  • od 12 lat.
Ale to nie koniec! W poniedziałkowy poranek, ze wszystkich osób, które wzięły udział w weekendowym biciu rekordu, rozlosujemy dodatkowe nagrody! Wrześnieńskie trampoliny już na Was czekają!
 


« powrót