Przeczytaj o nas

DATA WYDANIA 31/12/2019

DATA WYDANIA 05/03/2019

DATA WYDANIA 31/01/2019

Napisali o nas…

Nasz park rozrywki został specjalnie zaprojektowany, by cieszyć i małych, i dużych. Miło nam, że zostaliśmy dostrzeżeni przez liczne portale, które wskazują na wysoki profesjonalizm usług oraz szeroki wachlarz możliwości w JumpWorld. Dlatego z dumą przedstawiamy tych, którzy napisali o nas na swoich łamach.

Nasza sieć parków znalazła uznanie między innymi w oczach opiniotwórczego tygodnika Forbes. Dzięki temu możemy pokazać światowi biznesu, że prawdziwa rozrywka nie musi ograniczać się do telewizyjnego show. Dzięki nam wiele rodzin spędza fantastyczny czas ze sobą, a nasz park trampolin daje im więcej frajdy z życia. Dlatego warto dołączyć do rodziny Jump World i stać się jednym z nas.

Obok tygodnika Forbes, model biznesowy naszej firmy został dostrzeżony w Harvard Business Review, w wydaniu na Polskę oraz portalu franchising.pl. Jednak o możliwości współpracy oraz o warunkach, jakimi charakteryzuje się prowadzenie parku rozrywki z trampolinami, można przeczytać także na łamach Men’s Health czy portali wlasnybiznes.pl. To pokazuje nie tylko wyjątkową formę dawania ludziom radości, jaką jest prowadzenie swojego punktu, ale także możliwości biznesowe, jakie daje.

Warto zainteresować się opiniami na nasz temat w branżowej prasie, zanim padnie decyzja na założenie swojego punktu we współpracy z nami. Przekonaj się jak prosto stać się dostarczycielem radości i wybierz franczyzę jako środek do rozwoju dla siebie i swoich bliskich.