Świat trampolin Września - Trenuj tricki na hulajnodze tylko w sobotę 27 kwietnia!

Święta, święta i… po! A skoro już po leniwym obżarstwie, czas na aktywny wypoczynek w naszym parku trampolin we Wrześni. Zapraszamy do Jump World, gdzie w najbliższy weekend czeka Was wielka promocja i wiele atrakcji. Sprawdźcie nas!

Spal wszystkie kalorie… z przyjemnością!

Świat trampolin Września zaprasza na wyjątkowy weekend przyjemności. 27 i 28 kwietnia mamy dla Was specjalną, poświąteczną promocję. Tylko w ten weekend wskoczcie do naszego parku i płaćcie mniej. Za cały dzień zapłacicie tylko 45 złotych! To wyjątkowa okazja, która trwać będzie tylko dwa dni i ważna będzie na bilety zakupione na miejscu.

Poświąteczny czas to idealny moment na poskakanie i przywrócenie własnej sylwetce wyglądu sprzed świąt. Dlatego jak najszybciej wpadnijcie do Jump World i przekonajcie się, że można zrzucić łatwo, szybko i przyjemnie – nawet tego nie widząc! Pamiętajcie, że bilet indywidualny to tylko 24 złote za jedną godzinę zabawy.

Nie koniec atrakcji w świecie trampolin Września

Cały weekend to wyjątkowa okazja do ćwiczenia i skakania. Tylko w sobotę 27 kwietnia będziecie mieli okazję na poćwiczenie naszymi hulajnogami, na których nowych tricków nauczą Was nasi trenerzy! Świat trampolin Września to także specjalne zajęcia JumpSchool – już o 16:00 w sobotę.

Aby dopełnić weekendu pełnego atrakcji, przygotowaliśmy dla Was specjalne konkursy z atrakcyjnymi i zaskakującymi nagrodami. Śpieszcie do parku trampolin we Wrześni i wskakujcie w dobrą zabawę! 


« powrót