Wielkie otwarcie! Parki trampolin wzbogacone o Warszawę!

To było niezwykłe wydarzenie. W ostatnich dniach sierpnia, po długich próbach, wystartował w końcu park rozrywki z trampolinami Jump World Warszawa. Otwarcie, którego nigdy nie zapomnimy, to kolejny sukces marki JumpWorld. Tyle wydarzeń w jednym miejscu? Tego jeszcze nie było!

Parki trampolin i ich wyposażenie w Warszawie

Kto nie był 28 sierpnia podczas otwarcia naszego długo wyczekiwanego parku trampolin w Warszawie, ten niech żałuje. To największy park z parków trampolin naszej sieci. Ma ponad 2500 m2, na których atrakcje piętrzą się jednak obok drugiej. Ten niezwykły park ma wiele stref, których w poprzednich miejscach jeszcze nie było.

W JumpWorld Warszawa są między innymi takie atrakcje jak tyrolka, zjeżdżalnia pontonowa czy boisko do piłki nożnej, ale nie zabrakło znanych atrakcji, takich jak basen z gąbkami, tor przeszkód, ścianka wspinaczkowa, poduszka powietrzna, strefa akrobatyczna i oczywiście arena główna, gdzie na trampolinach można skakać nawet po ścianach!

Wielcy goście na otwarcie!

Otwarcie naszego parku w Warszawie odbyło się przy współudziale niezwykłych gości. W Centrum Okęcie Park przy alei Krakowskiej 61 pojawił się między innymi słynny z internetu i telewizji duet Fit Lovers. Oprócz tego Reprezentacja Dziennikarzy Sportowych trenowała razem z gośćmi, a Marlena Szuster (lenka.szu) zabrała chętnych na otwarty trening na trampolinach!

Nasze parki trampolin gwarantują wiele emocji. W Warszawie pojawili się także:
  • Finalista Mam Talent – Wiktor Dąbrowski – wraz z kolegą Filip Koniorzem zaprezentowali pokaz skoków i tańca breakdance z elementami capoeiry oraz akrobatyki;
  • BIBA, czyli finalista X-faktor, który zagrał dla naszych gości specjalny, wyskakany koncert.
Działo się wiele, a teraz sami możecie sprawdzić nowy, największy park trampolin Jump World Warszawa. Zapraszamy!
 


« powrót