Strefa dodgeball

Popularny „zbijak” zyskuje nowe, szalone oblicze! Rzuty z wyskoku,  szaleńcze odbicia od ścian które tutaj są trampolinami, uniki po odbiciu od trampoliny to mnóstwo frajdy,  której nie można przegapić. 

Galeria


 
Skacz i nie daj się zbić innym – strefa dodgeball. Jedna z najfajniejszych gier zespołowych oferuje teraz świat trampolin Zabrze Jump World. To strefa dodgeball, czyli gry podobnej do słynnego „zbijaka”, w której chodzi o to, by nie dać się zbić innym i samemu ustrzelić jak największą ilość przeciwników. Niezwykła zabawa w wyskakanym dodgeball? Czas start!

Strefa dodgeball to specjalne miejsce, gdzie gra w Dwa Ognie nabiera innego znaczenia. Trampoliny, które znajdują się w każdym niemal miejscu pozwalają na efektowne ucieczki, niezwykłe pady, szybkie uniki i idealne rzuty. Przekonaj się, że i Ty potrafisz bawić się przy dodgeball i brać udział w najfajniejszych meczach, jakie tylko można sobie wymyślić. Trampoliny dają bowiem nieskończone możliwości.

Jednak strefa dodgeball to nie tylko czas spędzony ze znajomymi i rodziną, ale także miejsce na urodzinki w parku trampolin w Zabrzu. Jump World oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie dla Twojego dziecka. Obok specjalnej sali, w której dzieciaki jedzą tort, bawią się z animatorem i wręczają jubilatowi prezenty, mamy także szereg atrakcji w tym właśnie szaloną zabawę w strefie dodgeball. Wypróbujcie ją!

Strefa dodgeball to szansa, by stać się znów dzieckiem i poczuć emocje gry, która w młodości często stawała się naszym udziałem. To moment, w którym świat trampolin JumpWorld zamienia się w arenę zmagań, które zapamiętacie na zawsze! Strefa dodgeball to jedna z najchętniej wybieranych stref w naszym parku, dołącz do najlepszych!
 

NASZE ATRAKCJE