Pliki do pobrania

 

Zapoznaj się z regulaminem i pobierz zgodę

Zachęcamy do zapoznania się nie tylko z naszą ofertą oraz odkryciem mnogości atrakcji, jakie oferujemy w naszym parku trampolin w Zabrzu, ale także do odwiedzenia zakładki z plikami do pobrania dla Was. Dzięki temu dowiecie się więcej o tym jak funkcjonujemy!

W ramach plików do pobrania możecie dowiedzieć się, jak wygląda regulamin - park trampolin Jump World Zabrze. W nim znajdziecie wszelkie wymogi uczestnictwa w zabawie i ogólne określenia dotyczące bezpieczeństwa i sposobu funkcjonowania każdej ze stref w naszym świecie rozrywki. Warto zatem zapoznać się z możliwościami i dowiedzieć się, na co wyrażacie zgodę, decydując się odwiedzić nasz park.

Zabrze atrakcje dla dzieci ma bardzo rozbudowane. Oferta jest szeroka i z pewnością znajdziecie jej duży fragment w naszym Jump World. Aby jednak osoba niepełnoletnia mogła bez przeszkód bawić się na terenie naszego parku, rodzic musi wypełnić specjalną zgodę. W tym wypadku będzie to zgoda rodzica, którą możesz pobrać z tej zakładki.

Czasami wyjście do naszego świata trampolin odbywa się w ramach zorganizowanych grup. Jest to doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu, a także na pokazanie dzieciom nieco innego spojrzenia, na przykład, na zajęcia z wychowania fizycznego. Aby uzyskać zgodę na wejście grupy na teren parku, potrzebne jest wypełnienie zgody opiekuna. Znajdziecie ją wśród innych plików do pobrania na naszej stronie.

Do zobaczenia! Mamy nadzieję, że zobaczymy się z każdym z Was!