Grafik zajęć

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17:00   JumpSchool
Grupa podstawowa
(17:00 - 18:00)
     
18:00          
19:00   AkroJumpDance
(19:00 - 20:00)
     
19:30     JumpFitness
(19:30 - 20:30)
   
20:00          

Jest to miejsce przeznaczone zarówno dla tych, którzy chcą nas odwiedzać regularnie, jak i tych, którzy przychodzą tylko sporadycznie. Zerknijcie na grafik zajęć, ustalonych od poniedziałku do piątku i wybierzcie ofertę specjalnie dla siebie! Czeka na Was niejedna atrakcja, dlatego warto być na bieżąco z regularnymi zajęciami.

Zabrze park trampolin Jump World zaprasza każdego, kto chce poprawić swoje umiejętności lub poruszać się na zajęciach zorganizowanych. W naszym grafiku znajdziecie dokładne godziny rozpoczęcia i zakończenia ćwiczeń, a także opis tego, co w ramach danej oferty otrzymujecie. W ten sposób chcemy przybliżyć Wam, na czym polegają zajęcia i zachęcić do uczestnictwa w nich.

W naszym grafiku zajęć pojawiać się będą wszystkie zajęcia zorganizowane. Warto więc sprawdzać, gdzie i kiedy organizujemy ćwiczenia z wykwalifikowanymi trenerami w Jump Fitness, który daje więcej niż tylko płaski brzuch, w Jump School, która umożliwia naukę tego, o czym Wam się nie śniło czy Akro Jump Dance, czyli niezwykłym tańcu na trampolinach.

W grafiku możesz także sprawdzić, kiedy możesz zorganizować urodziny dla dzieci. Zabrze oferuje różne możliwości i pozwala na wykorzystanie różnych stref w naszej sali trampolin, by cieszyć się z przyjemności świętowania. Warto sprawić, by dziecko czuło się wyjątkowo w tym dniu i zorganizować mu niepowtarzalną zabawę nie tylko na trampolinach, ale także wraz z animatorem w jednej z naszych sal. Czysta przyjemność i uśmiech dziecka od ucha do ucha!