Basen z gąbkami

Niezależnie od tego czy kręcisz salta, czy oddajesz się beztroskiej radości ze skoków – w basenie z gąbkami zawsze czeka na Ciebie miękkie lądowanie. Ogromna przestrzeń zapewnia bezpieczeństwo i wyjątkowe wrażenia podczas nurkowania pośród miękkich gąbek.

Galeria


 
Basen z gąbkami – miękkie lądowanie to podstawa! W basenie z gąbkami możesz robić wszystko. To miejsce, które w sposób szczególny pozwala Ci na użycie wyobraźni bez martwienia się o to, czy spadniesz na cztery nogi… Najróżniejsze ewolucje, wymyślne tricki i niezwykłe uczucie w locie – takie rzeczy tylko w strefie basenowej Jump World Zabrze!

Basen z kulkami jest fajną zabawą, ale nie daje takiej wolności jak basen z gąbkami. Ta strefa w naszym parku pełnym trampolin to prawdziwy raj dla amatorów podniebnych lotów. Wybij się na trampolinie, przeskocz przez przeszkodę i wykonaj niezwykłe salto, by na koniec wylądować w najbardziej miękkim basenie, jaki kiedykolwiek widziałeś. To basen z gąbkami cieszy się wielkim powodzeniem, bo daje nam to, czego pragniemy – wolność.

Odkryj jak doskonale można bawić się w tej strefie. Przede wszystkim basen z gąbkami to czysta radość ze skakania i wykonywania ewolucji, które nie kończą się niczym złym. Próbuj salt, przewrotów i najróżniejszych tricków, a przekonasz się, że park trampolin Jump World Zabrze ma w sobie coś specjalnego. Użyj wyobraźni i sprawdź się w najwymyślniejszych przewrotach, by poczuć wielką radość z życia.

Do wykonywania tricków przy basenie z gąbkami nie potrzebujesz nic poza wyobraźnią, jednak, jeśli chcesz, możesz skorzystać ze specjalnej liny. Dobrze wykorzystana pozwoli Ci wykonywać nieprawdopodobne ewolucje, ćwiczyć różne mięśnie ciała i sprawić, byś na dłużej pozostał w powietrzu. Zawsze na końcu czeka Cię przyjemne lądowanie w mięciutkich gąbkach. 
 

NASZE ATRAKCJE