Kup bilet, podaj hasło i skacz drugą godzinę za 1 zeta!

Lubisz skakać i masz ochotę poskakać jeszcze więcej? Masz wrażenie, że czas kończy się za szybko? A może nigdy u nas nie byłeś i chcesz spróbować i przekonać się, jak przyjemnie jest nie czuć gruntu pod nogami? Nic trudnego! Teraz, masz doskonałą okazję, by się przekonać, że dłużej znaczy lepiej. Zapraszamy wszystkich do naszego parku na wyskakaną promocję. Będzie się działo!

Wyskakana promocja dla każdego!

Ta niezwykła promocja dostępna jest przy zakupie biletu. Jeśli tylko będziesz znał sekretne hasło - które brzmi „2019” - dostaniesz drugą godzinę skakania za złotówkę! Tak, teraz druga godzina tylko za złotówkę. Zabrze dla dzieci i dorosłych oferuje wiele atrakcji, ale Jump World to zdecydowania ta najbardziej wyjątkowa.

Kiedy możesz do nas przyjść? Cały kwiecień będziemy rozdawali dodatkowe godziny. Dlatego zapraszamy i małych, i dużych, którzy nie chcą spędzać czasu na nudzie i siedzeniu przed telewizorem, a mają ochotę trochę się pobawić, trochę poćwiczyć, spędzić czas aktywnie i jeszcze zapłacić za to dużo mniej!

Co znajdziesz w naszym parku?

W naszym parku rozrywki Jump World przygotowaliśmy szereg atrakcji. Oddajemy do Twojej dyspozycji wiele stref, z których każda zmienia coś w sposobie patrzenia na skakanie. Arena Główna to największa strefa. Pozwala na skakanie wszędzie, nawet na ścianie! Dalej strefy siatkówki i basketu pozwolą na zabawę z piłką na trampolinie.

Prawdziwym hitem jednak jest basen z gąbkami. Przyjdź i zanurz się w tym mięciuteńkim akwenie. Jump World Zabrze – atrakcje zagwarantuje niejeden raz. Dlatego wyskakana promocja to doskonały moment, by oderwać się od ziemi i pobujać (poskakać raczej) w obłokach. Czekamy na Ciebie!

Promocja obowiązuje do końca kwietnia.

Zapraszamy! smiley


« powrót