Aktualności

Zajęcia dodatkowe w Parku Trampolin we Wrocławiu JumpWorld

Uwielbiasz trampoliny, ale zwykłe skakanie to dla Ciebie za mało? 
Oczekujesz regularnych efektów? A może chcesz znaleźć nową pasję? Nic prostszego, zapisz się na nasze zajęcia zorganizowane w JumpWorld

Park Trampolin we Wrocławiu - Oferta

Nasz Park Trampolin we Wrocławiu w ofercie ma dla Was następujące propozycje:
  • Podstawy akrobatyki dla młodzieży i dorosłych, gdzie masz szansę ćwiczyć pod okiem wykwalifikowanego trenera,  który pokaże Ci wszystkie akrobatyczne sztuczki od podstaw. 
  • Akrobatyka powietrzna - coś dla małych gimnastyczek! Zajęcia na szarfach wertykalnych, które uczynią Twoje dziecko niesamowicie rozciągniętym. Treningi prowadzone są przez niezwykle utalentowaną i kompetentną instruktorkę Małgorzatę Bąk. Znajdziesz tu różne kategorie wiekowe oraz kilka sekcji dostosowanych do poziomu zaawansowania - od grup podstawowych po sportowe reprezentujące szkółkę w zawodach ogólnopolskich. Zapisy oraz więcej informacji znajdziecie pod numerem telefonu 886 327 767 lub adresem mailowym kontakt@vertykalna.pl.
  • JumpSchool, czyli zajęcia dla dzieci (od 3 lat) rozwijające sprawność, kondycję i akrobatyczne umiejętności Twojej pociechy. Każdy trening trwa aż półtorej godziny i jest prowadzony przez doświadczonego trenera.
     
Terminy wszystkich zajęć znajdziecie w naszym grafiku zajęć.

JumpWorld Park Trampolin we Wrocławiu gwarantuje świetne efekty , które widać już po pierwszych zajęciach, co potwierdzają zadowoleni klienci. Nie czekaj i zapisz się już dziś! 

Możesz to zrobić pod numerem telefonu 518 161 110 lub pod adresem mailowym info_wroclaw@jumpworld.pl.

Zapraszamy! 


« powrót