Strefa siatkówki

Ścięcia, bloki i wybicia nigdy nie były tak proste i efektowne! Graj, rywalizuj, używaj trampolin i ścian, aby rozegrać wyjątkowy mecz. Grają u nas znane drużyny z Twojego miasta. Zbierz ekipę, zagraj i Ty!

Galeria


 
Blok, ścina i pad – zabłyśnij w strefie siatkówki. Siatkówka to jeden z najpopularniejszych sportów w Polsce. A co by było, gdyby tak dodać do niego odrobinę fantazji? Przedstawiamy jedną z najbardziej obleganych stref w naszym parku. Trampoliny Zabrze, siatkówka i mnóstwo emocji – oto czego możesz tu oczekiwać. Jesteś gotowy na spotkanie pełne zwrotów akcji i dramaturgii?

Park trampolin Jump World oferuje strefę siatkówki, czyli specjalne miejsce na terenie hali, które obok trampolin na podłodze oraz na ścianach, ma także siatkę. Jest to doskonałe miejsce do rozegrania fascynujących pojedynków w siatkówkę. Jeśli do tej pory nie wiedziałeś, jak to jest ściąć piłkę z maksymalną mocą lub zablokować kogoś bez problemów, to ta strefa Ci to umożliwi!

Trampoliny w Zabrzu to nie tylko Arena Główna czy strefa akrobatyczna, ale także boisko do siatkówki. Umów się ze znajomymi i zagrajcie o zwycięstwo. Zabawa murowana, a ile przy tym zyskacie przyjemności! Sprawdźcie się w starciu z najlepszymi i zagrajcie w siatkówkę, jakiej nigdy nie znaliście. Tylko dzięki temu przekonacie się jak można fantastycznie się czuć po udanym bloku punktowym dającym wiktorię!

W siatkówkę w JumpWorld gra się nieco inaczej niż w tradycyjną odmianę tego sportu. Przede wszystkim boiskiem jest sala z trampolinami, po których można skakać do woli. Są niemalże wszędzie, także na ścianach, by umożliwić lepsze i skuteczniejsze ataki oraz obrony. Siatkówka w zabrzańskim parku trampolin to przygoda i frajda dla każdego!
 

NASZE ATRAKCJE