Strefa akrobatyczna

Najbardziej zaawansowane triki i popisy znajdą tutaj swoje miejsce. Duża przestrzeń pozwoli Ci w spokoju wykonywać nawet całe sekwencje akrobacji bez obawy o bezpieczeństwo i komfort pozostałych uczestników.

Galeria


 
Rób tricki, o których Ci się nie śniło – strefa akrobatyczna. Specjalna, osłonięta przestrzeń, w której mamy do czynienia z trampolinami o różnej wielkości i długości, a zatem także stopniu odbicia. Strefa akrobatyczna jest przeznaczona przede wszystkim dla nieco bardziej doświadczonych skoczków, którzy marzą o wykonywaniu coraz to bardziej skomplikowanych ewolucji i tricków. Wyćwicz się i skorzystaj z niej lub pozwól dzieciakom na niezapomniane urodziny w parku trampolin Zabrze.

Jump World w Zabrzu oferuje specjalna strefę akrobatyczną, w której na spokojnie można trenować najbardziej wymyślne akrobacje. To miejsce przepełnione trickami, sztuczkami i ewolucjami, jakich nie powstydziliby się zawodowcy! Część z nich jest z resztą razem z nami! W tej strefie mamy do czynienia ze specjalnymi trampolinami, które działają nieco inaczej niż te na Arenie Głównej. Jest tu nieco mniej miejsca, a specjalnie ogrodzone pole pozwoli na szaleństwo i ewolucje bez ryzyka.

Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego urodziny w parku trampolin w Zabrzu to doskonały sposób na zabawę i przyjemność pod okiem specjalistów. Dzieci, obok spędzenia czasu w pokoju zabaw wraz z animatorem i jedzeniu tortu, będą mogły także spróbować swoich sił w strefie, która umożliwi im wykonywanie ewolucji, które zachwycą rodziców. 

Wybierz trampolinowe szaleństwo w strefie akrobatycznej i pokaż co potrafisz. Świat trampolin Jump World stoi przed Tobą otworem. Czekamy na Twoje doskonałe tricki, fantazyjne ewolucje i niezapomniane sztuczki. Przekonaj nas, że to Ty jesteś mistrzem akrobatyki na trampolinach!  
 

NASZE ATRAKCJE