Piszą o nas

DATA WYDANIA 31/01/2019

DATA WYDANIA 01/06/2018

DATA WYDANIA 30/05/2018
Jump Worldświat trampolin w Zabrzu to miejsce wyjątkowe. Kilka stref zabaw, miejsce do gry w siatkówkę czy koszykówkę na trampolinach, Arena Główna z wieloma atrakcjami – na ścianach i podłodze – oraz wiele innych sprawia, że przyciągamy uwagę z różnych stron!

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami, jakie otrzymujemy i otrzymywaliśmy przez cały czas działalności. Chcemy, by każda chwila w tym miejscu kojarzyła się dobrze i przyjemnie. Zdajemy sobie sprawę, że zawsze należy iść do przodu i zmieniać się na lepsze, dlatego nie zasypujemy gruszek w popiele i dążymy do rozwoju!

Opinie, które otrzymaliśmy, artykuły, które nas opisują motywują nas do dalszego działania. Zabrze park trampolin ma być miejscem rozrywki, przyjemności, zabawy i aktywności fizycznej. Chcemy ruszyć ludzi z kanap, zmobilizować do skakania, wysiłku. Dzięki temu wspólnie zadbamy o zdrowie. Przyświeca nam bowiem jasny cel: w zdrowym ciele, zdrowy duch!

Zachęcamy zatem do zapoznania się nie tylko z naszymi atrakcjami, strefami dostępnymi w parku trampolin, ale także z opiniami. Napisali o nas już między innymi: uznany magazyn Forbes, renomowany portal Franchising.pl czy czasopismo Harvard Business Review Polska. Jesteśmy otwarci na każdą publikację, tym bardziej taką, która pokaże nam miejsca, w których możemy się poprawić. Zależy nam bowiem na najwyższym standardzie naszych usług.

Do zobaczenia w JumpWorld Zabrze