Marketing

Współpraca z Parkami Trampolin JumpWorld

JumpWorld to nie tylko doskonale przygotowane strefy do zabawy na trampolinach, między innymi Arena Główna, strefa basketu czy basen z gąbkami, ale także doskonała rozrywka dla dorosłych. Oferujemy szereg aktywności, które zadowolą zarówno małych, jak i dużych. Jeśli jednak jesteś zainteresowany współpracą, również mamy coś dla Ciebie! Zapraszamy do zakładki poświęconej marketingowi.

Oferujemy szereg form współpracy i na każdą jesteśmy otwarci. Park trampolin JumpWorld w Zabrzu to przede wszystkim miejsce, gdzie każdy może znaleźć dla siebie inną formę aktywności. Dlatego tym łatwiej jest nam nawiązywać współpracę z każdym, kto docenia i rozumie siłę trampolinowego szaleństwa. Jeśli to Ty, zapraszamy do kontaktu mailowego.

Nie wiesz, czym jest JumpWorld, a chciałbyś nawiązać współpracę? Nic trudnego, już wyjaśniamy! Nasz park to świat trampolin, atrakcje Zabrze oferuje tu na najwyższym poziomie. Wśród kilku stref znajdziesz przede wszystkim mnóstwo zabawy. Arena Główna została zaprojektowana dla każdego i jest największą przestrzenią, w której nawet ściany pokryte są trampolinami.

Z kolei pozostałe strefy zostały specjalnie wydzielone. Mamy tu strefę akrobatyczną, strefę siatkówki, strefę basketu czy basen z gąbkami. Każda z nich oferuje coś specjalnego i coś zupełnie innego niż pozostałe. Naszym celem jest bawić i rozwijać, dlatego oferujemy także rożnego rodzaju zajęcia zorganizowane dla dużych i małych. Dzięki współpracy z nami możesz mieć wpływ na wiele osób, które regularnie i od święta odwiedzają nasz świat – świat trampolin.

Zainteresowane osoby podjęciem współpracy prosimy o kontakt na adres mailowy: marketing@jumpworld.pl