Jumplina

Skoki do basenu z gąbkami opanowałeś do perfekcji?
Wskocz na wyższy level i poznaj naszą atrakcję – JumpLinę!
Spróbuj zawstydzić samego TARZANA i poczuj wiatr we włosach już dziś! A może wespniesz się na samą górę niczym KOMANDOS? 

Galeria


 

JumpLina Zabrze wydarzenia dla rodziny nie z tej planety!

Każdy, kto choć raz próbował skoków do basenu z gąbkami wie, że to niezwykłe przeżycie. Jeśli opanowałeś je już do perfekcji, to spróbuj wejść na wyższy level! Poznaj jedną z najbardziej elektryzujących atrakcji naszego parku rozrywki Jump World w Zabrzu – JumpLinę. To rozrywka dla ludzi o mocnych nerwach… dłoni!
 

Jak bawić się na JumpLinie?

JumpLina to idealny sposób na zawstydzenie samego Tarzana! Poczuj wiatr we włosach i skacz z liną tak, jak lubisz. Jak to robić? Lina jest rozpięta nad trampolinami, byś mógł odbijać się od nich i wykorzystywać siłę swoich rąk, by móc zrobić najlepsze tricki na świecie.
A może wolisz wspiąć się na górę niczym komandosi? To także możliwe. Dzięki temu, że lina jest dobrze przymocowana, a na dole czekają trampoliny, możesz śmiało wskakiwać na nią i ruszać do zabawy. JumpLina to także miejsce gdzie odbywają się nasze zabrzańskie wydarzenia dla rodziny na trampolinach. Wtedy też nie może Cię tu zabraknąć! 
 

Jump World Zabrze wydarzenia dla rodziny

JumpLina to nie jedyna atrakcja naszego parku rozrywki. Niemalże w każdym tygodniu Zabrze wydarzenia dla rodziny odbywają się u nas. Jump World dba o jak najciekawsze urozmaicanie czasu spędzanego na naszych trampolinach. Dlatego zapraszamy Was do śledzenia aktualności, w których znajdziecie wiele atrakcji – tych bliższych i tych dalszych.

Dodatkowo z JumpLiny możecie korzystać w ramach JumpSchool czy innych aktywności grafikowych, które oferujemy. Szans na zabawę będzie co nie miara!

NASZE ATRAKCJE