Galeria

Zapraszamy do naszego parku trampolin w Zabrzu! To miejsce, w którym oderwiecie się od ziemi i codzienności i nabierzecie dystansu. To czysta przyjemność skakania na trampolinach w różnych strefach oraz wielkościach. Każda z nich to bezpieczne podłoże do wykonywania niezwykłych skoków i ewolucji. Przekonajcie się sami, już teraz oglądając naszą galerię.

Zabrze Jump World świat trampolin odkrywa przed nami niepowtarzalne widoki. Zerknijcie do galerii i zobaczcie, jak dokładnie wygląda Arena Główna oraz strefy, które ją okalają. Przejrzyjcie zdjęcia, by zobaczyć strefę siatkówki, zerknąć, jak wyglądają kosze w strefie basketu oraz przejrzyjcie ustawianie trampolin w strefie dodgeball. Sportowe gry zespołowe na trampolinach wymagają przygotowania!

Tylko teraz możecie zajrzeć do naszego świata trampolin bez przeszkód i nie ruszając się z kanapy. Jeśli nie wiecie, czy macie ochotę na wizytę w Zabrze JumpWorld, świat trampolin odkryje przed Wami wszystkie tajemnice. Zerknijcie na strefę basenu z gąbkami, by zobaczyć jak przyjemnie wygląda skąpanie się w tym „akwenie”. Co więcej, możecie zobaczyć co niezwykłego dzieje się w strefie akrobatycznej. Nasza galeria zawiera szereg zdjęć, które przydadzą Wam się, by podjąć jedynie słuszną decyzję o odwiedzeniu nas!

W galerii znajdziecie także zdjęcia z zajęć, które prowadzimy na terenie parku trampolin oraz z imprez organizowanych, takich jak wizyty bohaterów ze znanych filmów animowanych, które co weekend odbywają się w Jump World w Zabrzu.