Cennik

Rodzaj biletu Cena
Bilet 30 minut normalny 25 zł
Bilet 30 minut ulgowy* 20 zł
Bilet 30 minut rodzinny / osoba  15 zł
Bilet 60 minut normalny  30 zł
Bilet 60 minut ulgowy* 25 zł
Bilet 60 minut rodzinny / osoba 20 zł
Bilet 60 minut grupowy , min 6 osób, cen za 1 osobę 15 zł
Zajęcia indywidualne z trenerem 1 osoba 60 min** 50 zł
Trener/Animator dla grupy min 5 osób 60 min** 100 zł
Skarpetki antypoślizgowe (para) 5 zł
Każda dodatkowa minuta 0,50 zł

*za okazaniem legitymacji uczniowskiej lub studenckiej
**wymagana wcześniejsza rezerwacja 

Zapraszamy Was do niezwykłego miejsca! JumpWorld świat trampolin Zabrze to park, w którym przyjemność miesza się z oderwaniem od rzeczywistości. Jedna godzina na trampolinach i w waszej krwi znajdzie się więcej endorfin niż po całym dniu jedzenia czekolady na plaży! Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem już teraz!

W Jump World liczymy na doskonałą zabawę i radość z uśmiechu na twarzy każdego naszego gościa. Dlatego oferujemy różnego rodzaju bilety, między innymi takie, które dedykowane są dzieciom i młodzieży uczącej się oraz studentom. Przyjdźcie na pół godziny lub wyskaczcie całą godzinę – to Wy decydujecie na ile przyjemności macie ochotę!

W cenniku znajdziecie także informacje odnośnie biletów specjalnych, między innymi biletów grupowych. Warto także sprawdzić, ile kosztują zajęcia z wykwalifikowanymi trenerami lub animatorami. Pamiętajcie, że bezpieczeństwo i zabawa muszą iść ze sobą w parze. Dlatego Jump World świat trampolin Zabrze wymaga specjalnych skarpetek antypoślizgowych. Chcemy, by nasze miejsce zachęcało do przyjścia każdego.

W cenniku znajdują się najważniejsze informacje odnośnie biletów, jednak jest jeszcze inny sposób, by bawić się z nami. Jump World oferuje różnego rodzaju konkursy z nagrodami, którymi mogą być wejścia do świata trampolin i liczne kupony. Do zobaczenia na trampolinach!