NASZE ATRAKCJE

Ile trampolin będziecie w stanie odwiedzić? Jak duży jest basen z gąbkami? Czy tor przeszkód nie okaże się być dla Was zbyt trudny? Iloma piłkami na raz jesteście w stanie trafić do kosza zawieszonego dość wysoko? Bądźcie szybcy i zwinni, odkryjcie moc atrakcji, jakie czekają na Was w naszym parku i przekonajcie się, że skakanie na trampolinach może mieć niejedno oblicze…

W naszym parku nie można się nudzić. Odwiedźcie Zabrze trampoliny, a pokażą swoje różnorodne oblicze. Zapraszamy do różnych stref, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Z myślą o aktywnych oferujemy szereg stref, które ubarwią wizytę w parku z trampolinami. Nie może Was zabraknąć w żadnej z nich! Tylko czy dacie radę pokonać wszystkie przeszkody i zwiedzić każde miejsce?

Na początku, na terenie Zabrze park trampolin JumpWorld przywita Was Arena Główna. Tutaj możecie bawić się do woli z trampolinami umieszczonymi na podłodze i na ścianach. To największa strefa zabaw w parku. Obok niej znajdziecie strefy sportowe: do gry w trampolinową siatkówkę, koszykówkę oraz dodgeball – specjalną odmianę gry w dwa ognie.

Jednak to nie koniec! Kolejne strefy to choćby niezwykły basen z gąbkami, w którym lądowanie w każdej pozycji to czysta przyjemność oraz strefa akrobatyczna, w której różnego rodzaju ewolucje można wykonywać na wielu rodzajach trampolin. To strefa najbardziej wyciszona, w której liczy się skupienie oraz wyjątkowe umiejętności. Przyjdźcie i sprawdźcie się w świecie trampolin, by nie dać się nudzie w tygodniu i w weekendy!