Arena główna

Największa przestrzeń do szaleństwa – proste akrobacje czy zwykłe unoszenie się w powietrzu są tutaj na porządku dziennym.
Nic nie ograniczy Twojej swobody i wyobraźni – dosłownie. Możesz szaleńczo odbijać się nawet od ścian, które również są trampolinami.

Galeria


 
Arena Główna – przestrzeń do nieskrępowanej zabawy. Największa strefa w naszym parku JumpWorld w Zabrzu! Przyjdź i sprawdź, jak sprawdzisz się w pomieszczeniu, gdzie nawet ściany są trampolinami! To miejsce zabawy i aktywności, które sprawi, że każde spędzone tu chwile uznasz za udane! Nie pozwól, by ktoś pojawił się u nas pierwszy.

Trampoliny wokół nas! Arena Główna parku trampolin w Zabrzu to prawdziwa atrakcja dla miłośników skoków, akrobacji, efektownych padów i wielu innych. Sprawdź się w tej przestrzeni, w której niemalże wszystko może sprawić, że wyskoczysz jeszcze wyżej! Do Twojej dyspozycji będziesz miał różnej wielkości trampoliny poprzedzielane pasami, by łatwiej było Ci się poruszać.

Arena Główna to miejsce, w którym odbywają się najlepsze konkursy i atrakcje dla dzieciaków. Największa z naszych stref zachwyca niebanalnym układem, dzięki czemu na spokojnie będziesz mógł zacząć swoją przygodę ze skakaniem, ale także znajdziesz kąt do wykonywania najbardziej niesamowitych tricków. W tak dużej przestrzeni każdy może znaleźć coś dla siebie.

Jump World w Zabrzu oferuje zabawę na Arenie Głównej, gdzie o bezpieczeństwo dbają gąbki, którymi wyłożone są wszystkie elementy, które nie są trampolinami. A tych znajdziesz tu co nie miara! Możesz wybierać w ich wielkości, długości i umiejscowieniu np. w okolicach specjalnych przeszkód. Ty decydujesz jak skaczesz, nie pozwól, by ktoś prześcignął Cię w wyścigu na najfajniejszą ewolucję. Baw się razem z nami i ciesz się chwilą!
 

NASZE ATRAKCJE