Atrakcje w Zabrzu dla dziecka – tylko z Grinchem w Zabrzu!

Złośliwy, nieznoszący świąt stwórz ukradkiem wymknął się z miasteczka i przybył do Zabrza. Grinch jest złośliwym stworem, który chce zepsuć święta. Nie pozwólcie, by to mu się udało! Nie można dopuścić, by Grinch zabrał prezenty i sprawił, że święta nie będą już takie same. Przyjdźcie do Jump World w Zabrzu i powstrzymajcie go, zanim będzie za późno!
 

Powstrzymaj go!

Grinch jest wyjątkowo złośliwy. Dlatego gdy tylko usłyszał, jak dobra przedświąteczna zabawa zaczarowała park trampolin Jump World w Zabrzu, czym prędzej przywitał nas swoim nieprzyjemnym uśmiechem. 

Przez cały weekend bawimy się z Grinchem i staramy się powstrzymać go przed zabraniem prezentów. Tylko gdzie on je ukrył? Musicie je odnaleźć i spróbować uratować nas przed jego niecnymi zamiarami. Wszyscy na Was liczą, bo bez Was świąt nie będzie!
 

Co w programie?

Przyjdźcie do nas i powstrzymajmy go razem! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy między innymi takie zabawy jak:
  • Szukanie prezentów, które ukrył Grinch – wykonujcie zadania i zdobądźcie podpowiedzi, aby jak najszybciej odnaleźć paczki i uratować święta.
  • Wyskakane zabawy z zielonym bohaterem – pomóżcie nam sprawić, aby Grinch również poczuł radość zbliżających się świąt!
  • Malowanie buziek z Grinchem i pamiątkowe zdjęcia, by już nigdy święta nie były zagrożone!
Atrakcje w Zabrzu dla dziecka? Pomóżcie uratować święta i sprawcie sobie prezent! Zapraszamy do naszego niezwykłego świata trampolin już dziś. Czekamy na Was!
 


« powrót