Aktualności

Zabrze - świat trampolin i selfie promocja 4-9 marca!

Lubicie się ruszać i spędzać czas aktywnie? A może jesteście pasjonatami zdjęć? Teraz dajemy Wam okazję, by obie pasje połączyć! Tylko w tygodniu od 4 do 9 marca zróbcie sobie zdjęcie, zameldujcie się na Facebooku i… skaczcie dłużej! Połączcie przyjemne z pożytecznym i nie dajcie się nudzie!


#JumpSelfie

Jesteście gotowi na dodatkowe skakanie? Jeśli w pierwszym tygodniu marca zrobicie sobie selfie w naszym parku i zameldujecie się na Facebooku, wrzucając tam zdjęcie z opisem ‘#JumpSelfie’, to park trampolin JumpWorld Zabrze ufunduje Wam dodatkowe, darmowe skakanie. Całe 30 minut więcej na najlepszych trampolinach w kraju!

Promocja ‘#JumpSelfie’ skierowana jest przede wszystkim do miłośników skakania, którzy chcieliby pobawić się z nami odrobinę dłużej. Z tej okazji chcieliśmy dać Wam coś specjalnego. Skorzystajcie z okazji i odkryjcie nasze atrakcje! Arena Główna, strefy gier zespołowych i strefa akrobatyczna czekają właśnie na Was!


Skacz, tak jak lubisz

Zabrze świat trampolin każdego dnia oferuje wyjątkowe atrakcje. Przede wszystkim, skakanie na trampolinie to czysta zabawa i przyjemność. Dzięki niemu nie tylko spędzacie czas aktywnie, ale także – wraz z wysiłkiem fizycznym – możecie poprawić kondycję własnego ciała.

To czysty zysk, a przy tym wielka przyjemność. Nawet nie zauważycie, jak Wasze ciało zacznie się zmieniać i wyrzeźbicie sobie doskonałą sylwetkę bez wysiłku. Skakanie w parku trampolin to przyjemność, która się opłaca. 


*Szczegóły promocji: Zrób sobie selfie w naszym parku, zamelduj się wrzucając zdjęcie na facebooku z #JumpSelfie, a otrzymasz kupon na dodatkowe 30 min skakania! 


« powrót