Wyskakane ferie z Jump World w Zabrzu!

Spędź niezwykły czas z całą rodziną w Zabrzu! Oto doskonały sposób na przyjemność, niczym nieskrępowane szaleństwo i… trampoliny gdziekolwiek byś nie chciał! JumpWorld Zabrze zaprasza na niezwykłą zabawę przez całe ferie. To miejsce, które wciąga! Odkryj je i ciesz się aktywnym odpoczynkiem już dziś.

Przez całe dwa tygodnie ferii, od 11 do 24 lutego, możesz cieszyć się wspaniałymi atrakcjami i licznymi konkursami organizowanymi przez nasz park trampolin. To szereg różnego rodzaju stref, które są do dyspozycji kiedy tylko zechcesz. Skacz na arenie głównej, zagraj w trampolinową siatkówkę lub spróbuj swoich sił, grając w dodgeball. Ty decydujesz jak spędzisz ferie!

Park trampolin JumpWorld Zabrze zaprasza każdego dnia na liczne atrakcje dla małych i dla dużych. Odkryj jak pokonać najbardziej szalony tor przeszkód, jak niewiele trzeba, by znaleźć się w basenie pełnym gąbek oraz co zrobić, by imponującym wsadem zakończyć akcję w strefie basketu. Na gości czeka mnóstwo zabawy i atrakcji, a w trakcie weekendów liczne konkursy z nagrodami. 

Świat trampolin stoi przed Tobą otworem. Odwiedź Jump World i powiedz ‘stop’ feriom przed telewizorem. Aktywnie, męcząco i z olbrzymią dawką dobrego humoru – tak zimowe wolne spędzają tylko najlepsi. Dołącz do nich już teraz! Odkryj jak wiele może dać Ci kilkadziesiąt minut na niezwykłych trampolinach, a dowiesz się, że nie był to Twój ostatni raz u nas. Zapraszamy każdego dnia od świata przyjemności i zabawy.
 


« powrót