Wydarzenia Zabrze? 2 edycja Jumpmageddon w Jump World! 12-17 kwietnia

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w najbardziej wyskakanym wydarzeniu, jakie przyszło nam organizować. Oto niezwykły Jumpmageddon, a więc zawody tylko dla wymagających! Przyjdź do parku trampolin i baw się razem z nami, a przekonasz się, czy nie zabraknie Ci sił!

Jumpmageddon? To się opłaca!

Kiedy? Już od 12 kwietnia! Gdzie? Oczywiście na terenie parku rozrywki Jump World! Zachęcamy do wzięcia udziału - wydarzenia Zabrze – to tylko Jumpmageddon! To niezwykły czas wyjątkowych zabaw, konkursów i zawodów, które zmieniają oblicze trampolinowego świata. Nie ma po co spędzać czasu pasywnie, czas na aktywną wiosnę!

Jumpmageddon to przygotowane przez nas zawody, które aktywizują całą rodzinę. Wystarczy przyjść do parku w Zabrzu, by wziąć udział w wyjątkowych konkurencjach, których jeszcze nie było. Pamiętajcie, że Jumpmageddon to wydarzenie tylko dla twardzieli!

Szereg atrakcji w parku trampolin

Jumpmageddon w Zabrzu potrwa od 12 do 17 kwietnia i będzie doskonałą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności. Skaczcie i bawcie się razem z nami. Wybierzcie strefę, w której będzie Wam najprzyjemniej. Zapraszamy na Arenę Główną, która cała będzie przygotowana do niezwykłego wydarzenia.

Ale oprócz tego zachęcamy na ciekawe wydarzenia Zabrze od 12 do 17 kwietnia. Będziecie mieli okazję spędzić czas aktywnie i wziąć udział w konkurencjach, za które nagrodzimy najlepszych. Musicie być z nami i spędzać czas aktywnie! Tylko teraz zapraszamy Was do naszego parku rozrywki. Nie można tego przegapić!
 


« powrót