Wydarzenia dla rodziny w Zabrzu? Wskocz na rodzinny tor przeszkód 17 i 18 maja

Wszyscy, którzy mają dość rutyny, nudy i bierności zapraszamy na aktywny wypoczynek z rodzinną zabawą w tle. Wydarzenia dla rodziny w Zabrzu - Spędźcie czas razem, wskoczcie do naszego świata trampolin w Zabrzu i bawcie się setnie. Tylko 17 i 18 maja zapraszamy wszystkie rodziny na kolejny już Dzień Rodziny. Przyjdźcie i zapomnijcie o całym świecie!
 

Wydarzenia dla rodziny w Zabrzu – Dzień Rodziny

Z okazji Dnia Rodziny organizowany jest weekend rodzinny w naszym parku już po raz kolejny. Tym razem odbędzie się on 17 i 18 maja. Zabierzcie ze sobą kogo się da, przychodźcie całymi rodzinami, bierzcie braci, siostry, kuzynów, rodziców i dziadków – każdy w Jump World Zabrze jest mile widziany!
Dzień Rodziny będzie w tym roku stał pod hasłem „Rodzinnego toru przeszkód”. Wyjątkowa zabawa, którą Wam obiecujemy, to wspólne konkursy, odpoczynek, oderwanie się od codzienności i spędzenie czasu razem, familijnie i wesoło!
 

Co czeka na uczestników?

17 i 18 maja zorganizujemy Dzień Rodzinny,  więc weekend w parku gier i zabaw – JumpWorld. Z tej okazji odbędzie się turniej. Wśród konkurencji znajdą się:
  • taczki na trampolinach,
  • rodzinne gotowanie – kulinarna strefa gąbek,
  • koszyk przygód niespodzianek,
  • rodzinne jump foto!
Po prostu nie może Was zabraknąć. Przyjdźcie do naszego parku trampolin i dajcie znać, jak się bawicie. Oceniajcie, wrzucajcie zdjęcia i chwalcie się przyjaciołom. Niech wszyscy widzą, jak spędzacie Dzień Rodziny. To najlepsze wydarzenia dla rodziny w Zabrzu. Nie może Was zabraknąć!

Rezerwacje pod nr telefonu: 733 799 917
 


« powrót