Pszczółka Maja w JumpWorld 27-28 lipca Zabrze wydarzenia dla dziecka!

To będzie szczególny weekend dla wszystkich dzieci. Oto bowiem do naszego parku trampolin przyleci Pszczółka Maja. Kultowa pszczoła z kreskówki czeka na Was już 27 i 28 lipca w naszym parku trampolin w Zabrzu. Nie może Was zabraknąć!
 

Niezwykła zabawa z Pszczółką Mają

Już ten weekend będzie stał pod znakiem zabawy w naszym parku. Jump World Zabrze wydarzenia dla dziecka organizuje niemalże co tydzień i tym razem nie będzie wyjątku. Czekają na Was niezwykłe atrakcje związane z przybyciem do naszego świata trampolin Pszczółki Mai i jej przyjaciół. Znacie tę bajkę?

Zabierz swoje dziecko do najbardziej wyskakanego miejsca w Zabrzu i pozwól świętować urodziny marki z Pszczółką Mają. To niezwykłe spotkanie z idolami z dzieciństwa zawsze kończy się niezwykłą zabawą. 
 

Atrakcje JumpWorld Zabrze wydarzenia dla dziecka

Jak będzie wyglądał ten weekend? Pszczółka Maja pojawi się w JumpWorld Zabrze już 27 i 28 lipca. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was gry i zabawy w tematyce bajki.

Podczas weekendu z Pszczółką Mają, dzieci będą mogły wziąć udział w takich grach jak:
 
  • Co to za kwiat? – rozpoznaj kwiaty tak dobrze jak Pszczółka Maja;
  • Pszczeli lot – skok do gąbek z jumpliny;
  • Poszukiwanie Mai i Gucia – znajdź pszczółki w parku;
  • Quiz wiedzy o bajce Pszczółka Maja.

Do wygrania wyjątkowe nagrody, między innymi vouchery do naszego parku, opaski, gadżety oraz kupony. Nie przegapcie tego weekendu i wskoczcie do JumpWorld Zabrze wydarzenia dla dziecka.

Koniecznie zabierz swoje dziecko do najbardziej wyskakanego miejsca w Zabrzu!

Pytania i rezerwacje pod nr tel. 733 799 917
 


« powrót