Superpromocje – JumpWorld Zabrze urodziny dla dziecka i nie tylko!

Do końca maja w naszym Parku Trampolin JumpWorld Zabrze, czekają na Ciebie super promocje!

Świat trampolin wciąga i uzależnia, ale mamy na to sposób! Jeśli nie możesz się doczekać kolejnej wizyty w Jump World, koniecznie skorzystaj z naszych superpromocji! Tylko do końca maja każdy z Was będzie miał możliwość wykorzystania jednej z dwóch megaokazji. Wpadnijcie do Jump World i bawcie się razem z nami.

Skacz jak lubisz!

Dla wszystkich miłośników naszego parku trampolin z Zabrza, przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Oto tylko w maju kupienie biletu bezpośrednio w naszym parku będzie skutkowało wyjątkowym bonusem. Jeśli kupisz bilet w godzinach 10:00 – 16:00 w maju, od poniedziałku do piątku, będziesz mógł skakać do końca dnia!

To dostęp do naszych atrakcji – Areny Głównej, toru przeszkód, basenu z gąbkami – bez ograniczeń, koniecznie skorzystaj z promocji, którą specjalnie dla Was przygotowaliśmy na maj. Skaczcie z nami i cieszcie się nieskrępowaną przyjemnością.

Zabrze urodziny dla dziecka – najlepszy pomysł dla Twojej pociechy

Jednak skakanie bez ograniczeń to nie wszystko. Maj to miesiąc, w którym podwajamy rabaty. Dlatego już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z promocji urodzinowej. Zabrze urodziny dla dziecka to sposób na sprawienie mu największej przyjemności.

Tylko w maju, tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 17:00 możesz skorzystać z rabatu i zapłacić tylko 199 złotych za 10 osób w pakiecie podstawowym. To się opłaca! Zorganizuj swojemu dziecku urodziny, jakich jeszcze nigdy nie miał!
Zabrze urodziny dla dziecka – gorąco zapraszamy, rezerwuj pod numerem telefonu 733 799 917.

Zapraszamy, nie przegap okazji!


« powrót