Atrakcyjne Zabrze dla dziecka i dorosłego? Sprezentuj voucher do JumpWorld na Wielkanoc za jedyne 25 zł!

Nie masz pomysłu na upominek wielkanocny? Żaden problem! JumpWorld proponuje Wam najlepsze rozwiązanie – karnet do naszego parku rozrywki. Sprezentuj go komuś, kto lubi aktywnie spędzać czas. To idealne wyjście, jeśli chcesz zrobić komuś oryginalny i ciekawy prezent, który sprawi mu radość.

Co zyskujesz z voucherem?

Voucher dla bliskiej osoby? To 60 minut skakania za jedyne 25 złotych. Doskonała okazja, by zmotywować Twoich bliskich do aktywności i pokazanie, że skakanie na trampolinie jest najlepsze na świecie. Ważne, byś pamiętał, że promocja obowiązuje tylko na Wielkanoc, a więc od 22 kwietnia 2019 roku włącznie.

Aby zakupić voucher wielkanocny osobom z Twojej rodziny albo pokazać Zabrze dla dziecka, możesz już teraz wybrać się do Centrum Handlowego M1. Vouchery do nabycia w naszym parku trampolin JumpWorld Zabrze! Nie zapomnij – Szkubacza 1!

Jakie atrakcje przygotowaliśmy - JumpWorld Zabrze dla dziecka

Nasz park rozrywki to szereg stref, które przygotowaliśmy z myślą o naszych gościach. Obok Areny Głównej, gdzie skakać można nie tylko po podłodze, ale także po ścianach i omijać przeróżne przeszkody (oraz je przeskakiwać), możesz wybrać także takie miejsca jak strefa siatkówki, gdzie stoczysz wyjątkowy bój w dyscyplinie innej niż wszystkie oraz strefa dodgeball, gdzie popularny zbijak nabierze innego charakteru.

Szukasz pomysłu na Zabrze dla dziecka? Wybierz voucher wielkanocny i przekonaj się, że zabawa na trampolinach to wyjątkowa sprawa.

* Promocja obowiązuje przy zakupie voucheru w parku do dnia 22 kwietnia 2019 roku włącznie.


« powrót