Sprawdź jakie super promocje czekają na Ciebie w czerwcu! Urodzinki dla dziecka w Zabrzu oraz druga godzina za 5 zł!

Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszych super wyskakanych czerwcowych promocji

Chcesz zorganizować dziecku urodziny i nie wiesz, czym zaskoczyć je w tym wyjątkowym dniu? A może liczysz na fajny weekend spędzony całą rodziną? Nasz park trampolin to różnorodna zabawa i wyjątkowe promocje, które w czerwcu nas nie opuszczą! Zapraszamy do wyskakanego świata frajdy i aktywności.
 

Przedłużona promocja – urodzinki dla dziecka w Zabrzu

Tylko teraz czeka na Ciebie wyjątkowa i niepowtarzalna okazja. Możesz zorganizować takie urodzinki dla dziecka w Zabrzu, o jakich marzyło. Wystarczy, że przyjdziesz do nas w czerwcu i skorzystasz z niezwykłych promocji, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Uwaga, uwaga! Tylko teraz przedłużamy promocję urodzinową na cały czerwiec. Do końca tego miesiąca urodzinki dla Twojego dziecka w naszym parku rozrywki w Zabrzu to jedyne 199 złotych za 10 osób w pakiecie podstawowym. Oferta ważna jest w godzinach 15:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku.

Zapraszamy! Zapisy pod nr tel. 733 799 917.
 

Zabawa na całego, która tak łatwo się nie skończy - druga godzina za 5 zł

Czerwiec to wyjątkowy miesiąc, w którym przyjemności będzie co nie miara. I my, w naszym Jump World Zabrze, zadbaliśmy o to, by nie tylko urodzinki dla dziecka w Zabrzu wypadły wyśmienicie. Czerwiec promocji? Ależ tak! Tylko od 3.06 do 21.06.2019 włącznie, od poniedziałku do piątku, kupując bilet indywidualny na 60 minut skakania, możesz dokupić drugą godzinę za jedyne 5 złotych!

Wyjątkowa okazja, by nie dać się nudzie i spędzić fantastyczny czas na naszych trampolinach. Jedyne 5 złotych za dodatkowe skakanie to szansa na aktywne spędzenie czasu, rozruszanie swojego ciała przed wakacjami i sprawienie frajdy sobie i całej rodzinie.


« powrót