Aktualności

Sięgnij po karnawałowe atrakcje dla dziecka w Zabrzu 2 marca!

To już koniec jednego z najdłuższych karnawałów! Czas go zakończyć z przytupem, a właściwie na wyskakany sposób. Zapraszamy wszystkich – i małych, i dużych – na zabawę, jakiej świat trampolin jeszcze nie widział. Ostatni weekend karnawału – 2 marca – i wielka, rodzinna zabawa!


Atrakcje i zabawa

Tylko w ten weekend, drugiego marca, żegnamy karnawał. Już za progiem wiosna, a więc trzeba się do niej przygotować jak najlepiej. Dlatego przygotowaliśmy specjalny dzień w weekend dla rodzin, atrakcje dla dziecka w Zabrzu i wiele, wiele radości. Przyjdźcie i sprawdźcie, jak będziemy bawić się na trampolinach.

Mamy dla Was liczne konkursy i zabawy. Startujemy już o 10.00 i aż do 21.00 będziemy żegnać karnawał w iście szampańskim stylu. Przygotowaliśmy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i zapewniamy Was, że nikt nie będzie się nudził! Zapraszamy do Jump World, by wielkim skokiem pożegnać tegoroczną zimę.


Karnawałowe ostatki w JumpWorld

Wśród atrakcji znajdziecie liczne zabawy. Ale będziecie mogli także korzystać z wielu stref, które przygotowaliśmy dla Was w naszym parku rozrywki. Skaczcie między innymi na Arenie Głównej, w strefie sportowej rozrywki, w basenie z gąbkami i w strefie akrobatycznej. Pokażcie, co potraficie!

Tylko z nami spędźcie ostatnie dni i ostatni weekend karnawału i przekonajcie się, jak przyjemne są atrakcje w Zabrzu dla dziecka. Tylko w ten weekend bawcie się razem z nami bez ograniczeń i poczujcie wewnętrzną radość. Zapraszamy!


« powrót