Aktualności

Parki trampolin Zabrze – wykonaj JumpS misję specjalną! 11-16 marca

Trampoliny na ścianach i podłodze, różnego rodzaju przeszkody i trudności w pokonywaniu kolejnych metrów albo wykonywaniu niezliczonych i skomplikowanych ewolucji. W parku trampolin w Zabrzu nie można się nudzić. A od 11 do 16 marca czeka na Was prawdziwa niespodzianka… Tydzień superbohaterów w Jump World!
 

Jump S misja specjalna

Tym razem Zabrze trampoliny Jump World będą świadkami prawdziwego zlotu najprzeróżniejszych superbohaterów, których moce są tak niezwykłe, jak oni sami. Nie znacie ich? To nasi klienci, którzy przez cały tydzień będą mogli wczuć się w siebie i odnaleźć ukryte moce. Jak je wykorzystają? To zależy tylko od Was! 

Przyjdźcie do nas i przekonajcie się, że każdy może być superbohaterem. Wraz z biletem otrzymacie od nas wskazówkę, jaką supermoc posiadacie. Dzięki temu będziecie wiedzieli, czego szukać. Jednak, aby zdobyć specjalne zdolności, każdy z Was będzie musiał wykazać się sprytem i kondycją. Zostańcie prawdziwymi superbohaterami! 
 

Skaczesz i korzystasz

Takie atrakcje jak parki trampolin Zabrze to świetne rozwiązanie, nasz park ma do wykonania misję specjalną. Szybkość czy gibkość? A może coś zupełnie innego? Znajdź swój powód do skakania i nie daj się nudzie!

Przez cały tydzień będziecie mieli okazję do znalezienia swoich supermocy i do tego, do aktywnej zabawy na trampolinach. Nasz park rozrywki umożliwia połączenie przyjemności skakania z rozwojem sylwetki ciała. Postaw na zdrowie i wypoczywaj aktywnie. Wyskacz sobie kolejną dawkę endorfin!

Rezerwuj miejsca pod numerem telefonu 733 799 917


« powrót