Park rozrywki Zabrze – odkryj fantastyczną promocję!

Nie daj się nudzie w wakacje! Tylko w lipcu zapraszamy do skorzystania ze specjalnych ofert, które pozwolą Ci na spędzenie niezwykłego czasu w naszym parku trampolin Jump World. Przyjdź i baw się na Arenie Głównej, w strefie gier czy strefie akrobatycznej. Nie może Cię zabraknąć!
 

Kup bilet na 60 minut i skacz cały dzień – nowa promocja

Tylko w lipcu przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego. Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z trampolinami, park rozrywki Zabrze oferuje jeden bilet i skakanie przez cały dzień. Jak to działa? Kup bilet w lipcu od poniedziałku do piątku na 60 minut skakania, a my damy Ci bilet na cały dzień. Dobra oferta?

Park trampolin to wyjątkowe miejsce, w którym nie dasz się nudzie. Spędź wakacje inaczej i dbaj o swoją aktywność. Daj się zaskoczyć promocją, która trwa od poniedziałku do piątku przez cały miesiąc. Pamiętaj jednak, że nie łączy się ona z innymi promocjami.
 

Rozrywka, jakiej nie znałeś – park rozrywki Zabrze

Czym jest Jump World? To miejsce unikatowe, które pozwala Ci na odprężenie się, odpoczynek i nabranie dystansu. To oderwanie się od ziemi, rzeźbienie sylwetki, którego nie czujesz, bo świetnie się bawisz!

Przygotowaliśmy wiele atrakcji, doskonałe strefy, które pozwolą Ci skakać tak, jak lubisz. W każdej z nich masz pewność, że znajdziesz coś innego, wyjątkowego i tylko dla Ciebie. Park rozrywki Zabrze oferuje Ci multum zabawy i maksimum przyjemności. Wpadaj do nas po frajdę z życia!

Dzwoń, pytaj, rezerwuj! Tel. 733 799 917


« powrót