MultiSport Zabrze - pierwszy raz w naszym Jump World!

Aby dotrzeć do naszych klientów jeszcze lepiej i wskazać drogę, którą można podążać – że nie trzeba tylko wybierać standardowych sposobów ruszania się i korzystania z aktywności fizycznych postanowiliśmy, że przystąpimy do programu honorującego karty MultiSport!
 

MultiSport Zabrze Jump World

Pierwszy raz w historii parku rozrywki Jump World Zabrze pojawiła się możliwość do korzystania z pakietów MultiSport, by skakać na trampolinie i ruszać się z przyjemnością. Zapraszamy więc posiadaczy kart do naszego parku trampolin zupełnie za darmo.

Okres darmowego wejścia na teren naszego parku obejmuje całe wakacje, a więc już od 1 czerwca do 31 sierpnia. Co ważne, limit dzienny to 60 minut. Dzięki temu możecie spędzić doskonały czas w naszym parku i nie przejmować się niczym. Zabawa na trampolinach może dać Wam wiele. Korzystajcie u nas z MultiSport Zabrze.
 

Jakie karty honorujemy?

W naszym parku będziemy honorować wszystkie możliwe rodzaje kart MultiSport Zabrze. Chcemy, byście dobrze i swobodnie czuli się u nas, a przy tym mogli skorzystać z okazji do poskakania i przekonania się, jak fantastyczny jest to sposób na rzeźbienie sylwetki i dbanie o formę i kondycję!

Honorujemy karty:
 
  • Multisport Classic,
  • Multisport Plus,
  • Multisport Kids (i wszystkie inne dla dzieci),
  • MultiActive,
  • Multisport Senior.

Zapraszamy! A jeśli masz pytania wszystkie wątpliwości kieruj pod numer 733 799 917 – odpowiemy na każde Twoje pytanie. Do zobaczenia!


« powrót