Aktualności

Wielkie wydarzenia w Zabrzu? Mikołajkowe skakanie w JumpWorld!

Mikołajkowy tydzień to niezwykły czas, w którym każdy z Was będzie mógł bawić się tak, jak lubi. Oto przygotowaliśmy szereg atrakcji, na każdy dzień tego niezwykłego okresu w inny sposób. Wystarczy, że odwiedzicie nasz park rozrywki w Zabrzu i przekonacie się, że mikołajki mogą trwać cały tydzień!
 

Tydzień świątecznych atrakcji

Wyjątkowy i magiczny tydzień w tym niezwykłym, magicznym czasie. Zapraszamy na takie wydarzenia w Zabrzu, o jakich się Wam nawet nie śniło. Cały tydzień – dni przed mikołajkami oraz dni po nich – będziemy bawić się wspólnie. Każdego inna atrakcja będzie umilała nam każdy czas.

Wybierzcie się do krainy zabawy. Odwiedźcie nasz świat trampolin i przekonajcie się, że JumpWorld ma moc pomysłów na każdy z mikołajkowych dni. Gwarantujemy moc niespodzianek i aktywne spędzenie tego szczególnego czasu.
 

Plan na każdy dzień

Na każdy z dni, przez cały tydzień, zarówno przed, jak i po mikołajkach! Zabrze atrakcje dla dziecka potrafi zaplanować!

  • 3.12 – wspólne przygotowywanie ozdób świątecznych,
  • 4.12 – wyścigi w gąbkach – pokonywanie zasp śnieżnych,
  • 5.12 – tory przeszkód – trening sprawnego poruszania się po fabryce zabawek,
  • 6.12 – szafki niespodzianki – słodkie prezenty w wybranych skrytkach,
  • 7.12 – budowanie tronu dla Świętego Mikołaja,
  • 8-9.12 – gry i zabawy z Elfami – a wśród nich bitwa śnieżna (zbijak), prezenty do komina (konkurs rzutów w strefie basketu) oraz wyskakany berek (świąteczne bieganie z elfami)
Przyjdźcie i bawcie się świątecznie przez cały tydzień! Zapraszamy! Rezerwacje pod nr tel. 733 799 917


« powrót