JumpMageddon w Parku Trampolin JumpWorld Zabrze 1-7.02

Podejmij wyzwanie JumpMageddon!

Do biegu, gotowi… strat! JumpMageddon, najbardziej wystrzałowy i niezwykły wyścig po trampolinowych trasach wystartował. Wejdź do gry i zgarniaj atrakcyjne nagrody. Pokaż, że potrafisz przetrwać w biegu z przeszkodami, z których niejedna Cię zaskoczy! Wyjątkowe atrakcje w Zabrzu gwarantowane. Wpadnijcie do Jump World!

Czy kiedyś marzyliście o wzięciu udziału w niebezpiecznym i szalenie trudnym wyścigu po sławę, radość i nagrody? Jeśli tak, to teraz macie ku temu najlepszą okazję! W zabrzańskim świecie trampolin odbywa się wyścig, który zmieni oblicze skaczącego świata. To wyzwanie, które podzielono na każdą ze stref. Jeśli chcesz się do niego przyłączyć, musisz wiedzieć, że łatwo nie będzie! Ale zwyciężą najlepsi, a więc…. do dzieła!

Atrakcje dla dzieci Zabrze ma pod kontrolą! Nasz park trampolin zaprasza na najgorętszy wyścig, o jakim kiedykolwiek słyszeliście. Spędzicie czas aktywnie i odpocznijcie od codzienności. Zamiast tego nie dajcie się oszukać pułapkom, które czekają Was na trasie JumpMageddonu! W nagrodę otrzymacie wiele upominków, a wśród nich są tak cenne rzeczy jak darmowe wejściówki, kupony, trampolinowe gadżety oraz słodkości. Jest o co walczyć!

Każda ze stref to osobna historia i osobny tor, który pokonać można tylko skacząc wspólnie i współpracując. Rodzinny wyścig to idealny pomysł dla niezdecydowanych na aktywne ferie, które zostaną zapamiętane na zawsze! Po drodze spotkacie zadania punktowe, z których żadne nie będzie łatwe, ale każde da Wam wiele radości i uśmiechu! Zapraszamy!

W puli nagród do zgarnięcia są między innymi: kupony, słodkości, gadżety, wejściówki!

Dołącz do nas! Rezerwuj bilety pod nr telefonu 733 799 917


« powrót