Jump World Zabrze wydarzenia - Akrobatyczny weekend Cheerleaders!

To będzie gorący czas w naszym parku trampolin w Zabrzu. Już 11 maja odwiedzi nas grupa profesjonalnych cheerleaderek wgodzinach 13:00 - 15:00 – Energy Cheerleaders! Dziewczyny pokażą jak się ruszać w stylu „fun fitness”, co ciekawego można zrobić na trampolinach i jak się ruszać, by czuć się świetnie i wyglądać jeszcze lepiej!

Wyjątkowe zabawy dla pań i panów

Energy Cheerleaders to jedna z najlepszych grup cheerleaderskich w Polsce. W naszym parku trampolin Jump World dziewczyny pojawią się 11 maja. Zadbają o to, by nikt w naszym parku rozrywki nie tylko się nie nudził, ale także aby każdy wyszedł od nas zadowolony.

Oprócz wspólnych ćwiczeń i zabaw, wśród których można wymienić: trampolinowe akrobacje, jump okrzyki, jump piramidy oraz specjalny jump układ, będzieci mogli także skorzystać ze wspólnego ćwiczenia i relaksu w aktywnym ruchu.

Gry związane z cheerleadingiem – Zabrze wydarzenia

Jump World w Zabrzu wydarzenia związane z „fun fitness” traktuje bardzo poważnie. To doskonały sposób na to, by ćwiczyć, ruszać się, aktywnie spędzać czas, ale jednocześnie móc odczuwać z tego powodu radość i przyjemność. To wyjątkowe połączenie doskonale sprawdzi się w trakcie spotkania z Energy Cheerleaders.

Dziewczyny pokażą Wam najlepsze ćwiczenia, nauczą Was, jak obchodzić się ze swoim ciałem także na trampolinach i dadzą odskocznię i odpoczynek od codzienności.

Zapraszamy już 10 i 11 maja na weekend z zabawiamy w stylu cheerleaders, po którym nikt nie będzie chciał wracać do domu!

Zabrze wydarzenia Jump World są wspaniałe! 


« powrót