Fajne miejsce Zabrze na dzień dziecka? U nas najfajniej!

Koniec czerwca to wyjątkowy czas dla wszystkich dzieci. Ich święto zbliża się już wielkimi krokami, a my na tę okazję przygotowaliśmy coś specjalnego. Każdy może skorzystać z promocji, jakiej jeszcze nie było. Odwiedźcie nas i przekonajcie się, że najfajniej jest w Jump World

Dlaczego warto wybrać Jump World?

Przyjdźcie, bo w naszym parku rozrywki nigdy nie ma nudy! Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie; coś, co sprawi, że poczuje się wyjątkowo. Oferujemy różne strefy do skakania i zabawy, no i do rozruszania swojego ciała. Przed wakacjami to najlepszy pomysł na zbudowanie sylwetki.

Żadne tam siłownie! Fajne miejsce Zabrze ma tylko w JumpWorld i do naszego świata Was zapraszamy. Z okazji dnia dziecka przygotowaliśmy także specjalne kupony, które będziemy rozdawać 31 maja i 1 czerwca. Co to za kupony? Każdy, kto kupi bilet w tych dniach w naszym parku, otrzyma specjalny kupon na następne skakanie tylko za 15 złotych!

Jak skorzystać z kuponu w fajnym miejscu Zabrze?

Nasze najlepsze, jedyne i wyjątkowe fajne miejsce Zabrze Jump World to fura zabawy i jeszcze więcej frajdy. Dlatego ucieszy Was fakt, że z kuponem wydawanym z okazji święta wszystkich – dnia dziecka – będziecie mogli skakać za 15 złotych w dowolnie wybrany dzień, od poniedziałku do piątku w którymkolwiek momencie do końca czerwca!

Zapraszamy do nas nie tylko po kupony, ale także na doskonałą zabawę i najlepsze uczczenie dnia dziecka, który warto spędzić aktywnie, na wesoło i zapominając o wszystkich kłopotach. Poczuj się dzieckiem razem z JumpWorld Zabrze!

*kupon do wykorzystania na następne skakanie od poniedziałku do piatku do końca czerwca!
 


« powrót