Asterix i Obelix w JumpWorld w Zabrzu

Galowie z wizytą!

Tak długi karnawał rządzi się swoimi prawami i nie może w nim zabraknąć ani trampolin, ani doskonałej zabawy, ani niezwykłych gości. Oto z dalekiej Galii przybywają z ponowną wizytą słynni wodzowie – mały, zwinny i szybki Asterix oraz duży, nieco grubszy i silny Obelix! Wyskakany karnawał w parku trampolin w Zabrzu zapowiada się bajkowo!

Przeżyj tę przygodę jeszcze raz! Oto znów pojawiają się dzielni Galowie, którzy żadnej trampoliny się nie boją i przed żadną nie uklękną. Spędź doskonale czas na skakaniu z największymi bohaterami francuskiej kultury. Oto specjalnie dla Was w Zabrzu pojawiają się postaci, których nie sposób nie zapamiętać. Jeśli odwiedziłeś już kiedyś park trampolin Zabrze i spotkałeś zabawnych i mężnych Galów, czas byś znów się z nimi spotkał. Jeśli jednak jeszcze nie miałeś okazji och poznać, czas byś to nadrobił! Wielka frajda dla dzieciaków i dorosłych.

Weź rodzinę i przyjdź na weekend pełen niespodzianek z Asterixem i Obelixem. Czekają Was liczne konkursy, doskonałe zabawy i mnóstwo pysznej radości ze skakania. Wyskacz sobie zwycięstwo w konkursie na najlepsze przebranie w postać z bajki – pamiętaj, to w końcu karnawał! Do wygrania indywidualny karnet, a więc jest się o co bić… to znaczy skakać! Nie siedź w nudzie na kanapie i stań do rywalizacji o przyjemności. Odkryj jak wiele radości sprawia skakanie na trampolinach! Niech zwycięża dobra zabawa, chwile odpoczynku i zapomnienie o codziennym świecie. W naszym parku to możliwe, ale… nie wierz nam na słowo!

Przekonaj się sam!

Zarezerwuj bilet pod nr tel. 733 799 917


« powrót