Aktualności

24/06/2019

Promocje - Kup bilet godzinny..

Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszych wyskakanych promocji!    Cały dzień skakania w cenie biletu 60..

19/06/2019

20 czerwca Park nieczynny!

Informujemy, że dnia 20 czerwca 2019 roku Park Trampolin JumpWorld Zabrze jest nieczynny! Zapraszamy na Smerfny weekend 21 i 22 czerwca. Czekają..

17/06/2019

Smerfny weekend dla dzieci..

Czerwiec obfituje w wiele emocji. Przede wszystkim w końcu zaczną się wymarzone i wyczekiwane wakacje. Ten wyjątkowy czas beztroski i odpoczynku..

Chcesz wiedzieć więcej o JumpWorld? Nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia? Liczysz na bycie na czasie z nowinkami, jakie pojawiają się w naszym parku trampolin? Teraz to nic trudnego! Zerknij na nowe artykuły zakładki, w której się znajdujesz. Aktualności podpowiedzą Ci, jakie wydarzenia planujemy na najbliższy czas oraz co nowego u nas.

Naszą dewizą jest dobra zabawa! Dlatego Zabrze Jump World stawia na nietuzinkowe wydarzenia, które co i rusz organizujemy na terenie naszego parku. Świat trampolin odwiedzają kolejne postaci – te fikcyjne z różnych stron świata baśni i bajek – oraz te prawdziwe, z różnych dziedzin sportowego życia. Warto być na bieżąco!

Teraz zebraliśmy wszystkie nasze nowości i zapowiedzi w jednym miejscu. Zakładka ta pozwala Ci na śledzenie wszystkiego, co Zabrze JumpWorld ma do zaoferowania w najbliższych tygodniach. Stąd dowiesz się kto pojawi się w parku trampolin, jak będą wyglądały najbliższe tygodnie oraz jakie dodatkowe atrakcje czekają na Ciebie i Twoich bliskich. 

Dzięki aktualnym informacjom będziesz mógł na bieżąco śledzić wydarzenia w Jump World i dowiesz się o nich jak najszybciej. Pamiętaj, by wpadać do nas jak najczęściej – i na stronę internetową i do parku trampolin! Świat dobrej zabawy, uśmiechu i radości czeka na Was. Przyjdźcie i przekonajcie się sami! Oferujemy nieskończone powody do uśmiechu i całkowite oderwanie się od rzeczywistości. Z nami nie ma mowy o nudzie!