Aktualności

15/04/2019

Sprezentuj Voucher do..

Tylko u nas super promocja! Sprezentuj na Wielkanoc bliskiej osobie Voucher na 60 minut skakania za jedyne 25 zł! Vouchery do nabycia w Parku..

09/04/2019

Wydarzenia Zabrze? 2 edycja..

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w najbardziej wyskakanym wydarzeniu, jakie przyszło nam organizować. Oto niezwykły..

05/04/2019

Kup bilet, podaj hasło i..

Lubisz skakać i masz ochotę poskakać jeszcze więcej? Masz wrażenie, że czas kończy się za szybko? A może nigdy u nas nie byłeś i chcesz..

Chcesz wiedzieć więcej o JumpWorld? Nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia? Liczysz na bycie na czasie z nowinkami, jakie pojawiają się w naszym parku trampolin? Teraz to nic trudnego! Zerknij na nowe artykuły zakładki, w której się znajdujesz. Aktualności podpowiedzą Ci, jakie wydarzenia planujemy na najbliższy czas oraz co nowego u nas.

Naszą dewizą jest dobra zabawa! Dlatego Zabrze Jump World stawia na nietuzinkowe wydarzenia, które co i rusz organizujemy na terenie naszego parku. Świat trampolin odwiedzają kolejne postaci – te fikcyjne z różnych stron świata baśni i bajek – oraz te prawdziwe, z różnych dziedzin sportowego życia. Warto być na bieżąco!

Teraz zebraliśmy wszystkie nasze nowości i zapowiedzi w jednym miejscu. Zakładka ta pozwala Ci na śledzenie wszystkiego, co Zabrze JumpWorld ma do zaoferowania w najbliższych tygodniach. Stąd dowiesz się kto pojawi się w parku trampolin, jak będą wyglądały najbliższe tygodnie oraz jakie dodatkowe atrakcje czekają na Ciebie i Twoich bliskich. 

Dzięki aktualnym informacjom będziesz mógł na bieżąco śledzić wydarzenia w Jump World i dowiesz się o nich jak najszybciej. Pamiętaj, by wpadać do nas jak najczęściej – i na stronę internetową i do parku trampolin! Świat dobrej zabawy, uśmiechu i radości czeka na Was. Przyjdźcie i przekonajcie się sami! Oferujemy nieskończone powody do uśmiechu i całkowite oderwanie się od rzeczywistości. Z nami nie ma mowy o nudzie!