Aktualności

Wskocz po nagrody do Jump World we Wrześni! 2-7 marca

Początek marca to wyjątkowa okazja, by odwiedzić najbardziej szalone miejsce we Wrześni. Świat trampolin JumpWorld zaprasza na tydzień pełen atrakcji. Szczególną atrakcją będzie specjalne losowanie, w którym możesz zgarnąć wyjątkowo atrakcyjne nagrody. Panowie, zbliża się Dzień Kobiet!
 

Wyjątkowy park rozrywki

Tylko od 2 do 7 marca oferujemy moc zabawy z kwiaciarnią „Maciejka”. Wystarczy, że pojawisz się u nas w tych kilka dni, kupisz bilet indywidualny na 90 minut skakania w niezwykłym Jump World we Wrześni, a trafisz do puli osób, wśród których rozlosujemy atrakcyjne nagrody. Skacz na Arenie Głównej, pokaż, na co Cię stać w strefie akrobatycznej, a przy tym wygrywaj!
 

Może do Ciebie uśmiechnie się szczęście? 

Z okazji dnia kobiet kwiaciarnia „Maciejka” oraz Jump World Września wspólnie dbają o Panie. Z tej okazji każdy, kto weźmie udział w konkursie może wygrać atrakcyjne nagrody. Do wygrania jest voucher o wartości 50 złotych do kwiaciarni „Maciejka” na najpiękniejszy bukiet dla bliskiej Ci kobiety. Czy będzie to mama, żona, dziewczyna czy córka – Ty decydujesz. Dodatkowo rabaty 2 x 20 % do wykorzystania w kwiaciarni „Maciejka”. 
 

Co zrobić, by wygrać?

Nie zwlekaj! Wystarczy, że odwiedzisz nasz park trampolin między 2 a 7 marca, kupisz odpowiedni bilet i zostawisz swoje dane kontaktowe. Tylko tyle! Weźmiesz udział w losowaniu szczęśliwców.

Taka zabawa to się opłaca!
 


« powrót