Września Jump World zaprasza na niespotykaną promocję - bilet indywidualny za 19 zł!

Czy wiesz, że zaledwie kwadrans skoków na trampolinie to jak godzina biegania? Naprawdę! Wyskakane dni są lepsze. Skakanie daje więcej frajdy, jest przyjemniejsze, a przy tym bardzo dobrze wpływa na kształtowanie sylwetki. To aktywność, która Ci się nie znudzi! A teraz, przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego…

Promocja kwietniowa – Września Jump World

Nasz park rozrywki Września Jump World oferuje wyjątkowe promocje na cały kwiecień. W tym pierwszym całkowicie wiosennym miesiącu będziesz miał okazję na skakanie niemalże bez ograniczeń. Jak? Specjalna oferta zapewnia wejście na indywidualny bilet na 60 minut za jedyne 19 złotych. Tak, tylko 19 złotych za godzinę zabawy na trampolinach!

Przyjdź do nas od poniedziałku do czwartku, kiedy to promocja kwietniowa trwa, i skorzystaj. Ciesz się czasem spędzonym na trampolinach, skacz, baw się i czerp z tego przyjemność. Skakanie powoduje wyzwolenie się endorfin, a te hormony szczęścia sprawią, że poczujesz radość i odpoczniesz od codzienności. Przyjdź i sprawdź sam!

Wyjątkowe atrakcje naszego parku

W świecie trampolin Jump World we Wrześni możesz znaleźć wiele przestrzeni dla ulubionego stylu skakania. Dzięki tańszemu biletowi będziesz w stanie skorzystać nie tylko z Areny Głównej, ale także ze wszystkich stref, które tu dla Ciebie przygotowaliśmy.
Wskocz do basenu z gąbkami, wybierz się do strefy akrobatycznej lub stocz bitwę w strefie gladiatora. To Ty zdecydujesz co Września Jump World zaoferuje Ci tym razem.


« powrót