Aktualności

Park trampolin JumpWorld Września i weekendowy Dzień Kobiet

O tym, że warto odwiedzać nasz park rozrywki wie już chyba każdy, ale nie każdy zna szczególny powód, dla którego warto się u nas pojawić w drugi weekend marca. Już w dniach 9 i 10 marca odbędzie się tu najbardziej wyskakany Dzień Kobiet w całej Polsce! Bądźcie jego częścią!

Pamiętaj o swojej kobiecie!

Czy może być coś piękniejszego niż park trampolin JumpWorld Września i wspólne skakanie z okazji dnia kobiet? Jeśli uważasz, że nie, to wpadnij do nas! Nie zawiedziesz ani siebie, ani swojej partnerki. Tylko w weekend 9-10 marca panie wchodzą o 40% taniej na bilet indywidualny! Świętujmy ten czas razem, by docenić to, co na co dzień dają nam nasze kobiety.

Moc atrakcji nie tylko dla pań

Jednak wizyta w naszym świecie rozrywki to nie tylko park trampolin Jump World Września dla par. Panowie mają bowiem okazję na wygranie kolacji w restauracji dla siebie i swojej partnerki. Jest się o co bić! Dla pań organizujemy konkursy z wyskakanymi nagrodami. Do zgarnięcia między innymi darmowe wejściówki na zajęcia fitness. Konkursy połączone będą z darmowym pokazem fitness. 

Dzień Kobiet – tylko w Jump World

Specjalnie dla pań przygotowaliśmy również weekend ze stylistką w Jump World. Zrób sobie prezent i obok świetnej zabawy, zadbaj o swoje ciało. Nie możesz przegapić tej okazji i nie zabrać swojej kobiety na wyskakany weekend z okazji dnia kobiet. Przyjdźcie razem i bawcie się wspólnie na jednej z wielu stref, które dla Was przygotowaliśmy.

Niech zwycięża zabawa!


« powrót