Aktualności

Park trampolin Jump World we Wrześni i minecraftowy tydzień 11-17 marca!

Tylko dla Was i tylko przez jeden tydzień Arena Główna i inne strefy naszego parku rozrywki zamienią się w przestrzeń dla fanów gry Minecraft. Świat pikselowych sześcianów oczaruje naszych gości i sprawi, że przez chwilę poczujecie się jak uczestnicy tej niezwykłej gry. Zapraszamy od 11 do 17 marca!
 

Zabawa w Jump World z Minecraftem

Park trampolin Jump World we Wrześni zaprasza na niezwykłą zabawę z kwadratowymi klockami w roli głównej. Tylko między jedenastym a siedemnastym marca będzie można wejść do wyskakanej krainy Minecrafta, jednej z najpopularniejszych gier komputerowych wśród dzieci. Staw czoła Creeperowi, uciekaj przed Zombiakami i zbuduj najciekawsze budowle z wież w piksele. Czekają na Ciebie wyjątkowe nagrody!
 

Moc atrakcji dla dzieciaków i nie tylko

Przez cały tydzień szereg animatorów zadba o to, by Twoje dziecko się nie nudziło! Atrakcje dla dzieci Września, a w szczególności nasz park rozrywki dla dzieciaków, oferuje już od pierwszych chwil. Każdy będzie mógł zagrać w specjalną grę. Polega ona na tworzeniu przedmiotów z gąbek. Są one jednak ukryte na terenie parku trampolin. Trzeba go odszukać, zbudować i wziąć udział w losowaniu nagród!
 

Spędź czas aktywnie i rodzinnie

Nie siedź w domu i w wiosnę wejdź aktywnie. Pozwól swojemu dziecku wkroczyć w krainę Minecrafta, by poczuł się wyjątkowo. Odkryjcie ten świat wspólnie i wspólnie spędźcie czas aktywnie i na wesoło. Doskonałą zabawa gwarantowana! 
 


« powrót