Jump World Września park trampolin i wielkanocne szukanie jajek 18-20 kwietnia

Tego we Wrześni jeszcze nie było! Tylko przed świętami Wielkiej Nocy Września park trampolin zaprasza wszystkich, którzy chcą spędzać czas aktywnie i dobrze się bawić na szukanie i zbieranie wielkanocnych jajek. Od 18 do 20 kwietnia będzie można znaleźć ukryte jajka i zgarnąć za to nagrody!
 

Wskocz do Jump World - Września park trampolin czeka!

Tuż przed Wielkanocą, od osiemnastego do dwudziestego kwietnia na terenie naszego parku trampolin odbędzie się wielka gra. Szukanie wielkanocnych, świątecznych jaj to szansa na odebranie wyjątkowych nagród. Po całym parku zostały schowane specjalne jaja, których znalezienie będzie oznaczało, że dana osoba zdobyła nagrodę!

Chcemy zachęcić wszystkich Was do udziału w przedświątecznych zabawach razem z nami. Przeżyj święta wyjątkowo i spraw sobie prezent jeszcze zanim zając zawita pod poduszkę. Warto, by nagrody, które przygotowaliśmy, trafiły do kogoś z Was!
 

Atrakcji co nie miara!

Ale to nie koniec! Przygotowaliśmy dla Was nie tylko jajka ukryte w całym parku, ale również inne konkurencje i zawody związane z Wielkanocą. Września park trampolin zaprasza na takie atrakcje jak: 
  • trafienie do jaja,
  • twarde jajo.
Będzie śmiechu co nie miara, zabawy i radości po pachy i wiele, wiele więcej. Warto spędzić z nami te kilka dni przed samymi świętami.

Warto przypomnieć, że nasze poszukiwanie jajek będzie się odbywało o równych godzinach każdego dnia – od czwartku do soboty – od godziny 12:00 do godziny 19:00 włącznie. Zapraszamy!
 


« powrót