Zapowiedź Halloween w parku trampolin Wrocław - darmowe wejście!

Jesteście fanami Halloween i nie możecie się doczekać waszego ulubionego przebierankowego? Bo my tak! Niestety został jeszcze ponad miesiąc do tego specjalnego dnia... dlatego długo myśleliśmy i w końcu udało się nam wpaść na szalony pomysł! Mamy totalną petardę dla wszystkich, którzy chcieliby mieć okazję do przebieranek już teraz.
 

Wcześniejsze Halloween

Przed nami bardzo specjalny weekend w park trampolin Wrocław. W dniach 28-29 września nasz Park Trampolin we Wrocławiu zmieni się w istną paradę przebierańców, i to z Waszą pomocą! Dajemy Wam tym samym szansę na darmowe trampolinowe szaleństwo. Co trzeba zrobić, by skorzystać z naszych atrakcji bez płacenia za bilet?
 

Godzina skakania za darmo w parku trampolin Wrocław

Przejrzyjcie swoje szafy i garderoby w poszukiwaniu najlepszego przebrania, które zwali wszystkich z nóg. Przyjdźcie do Parku Trampolin Wrocław JumpWorld w sobotę lub niedzielę, zróbcie sobie u nas zdjęcie w przebraniu i udostępnijcie je na swoim koncie na Facebooku lub Instagramie. Nie zapomnijcie nas oznaczyć na zdjęciu! Każdy, kto oznaczy nas na przebierankowej fotce zrobionej w JumpWorld we Wrocławiu, będzie mógł wejść na 1 godzinę za darmo. Ekstra, co?

Nie ma czasu do stracenia! Zostało jedynie kilka dni do naszego Przebierankowego Weekendu, więc czym prędzej kompletujcie swój strój. My już zaczęliśmy poszukiwania najlepszych kreacji.

Do zobaczenia!
 


« powrót