Trzecie urodziny Jump World Wrocław

Nie macie jeszcze planów na weekend 25-26.05.2019? W takim razie... już macie! ;) W ten weekend nasz Park Trampolin Jump World Wrocław obchodzi swoje trzecie urodziny i z tej okazji przygotowaliśmy dla Was całe mnóstwo wyskakanych atrakcji!

Pokaz akrobatyczny w Jump World Wrocław

W sobotę 25 maja Małgorzata Bąk (Vertykalna), która prowadzi w naszym parku zajęcia z akrobatyki powietrznej na szarfach, przygotuje dla Was niesamowity pokaz akrobatyczny. Mamy przyjemność oglądać Gosię i jej uczennice na co dzień, więc możemy
Was zapewnić – warto przyjść i zobaczyć to na własne oczy! 

Specjalna promocja no limit

W niedzielę 26 majaJump World Wrocław naszykowaliśmy dla Was specjalną promocję – bilet no limit. Płacicie 39 złotych i skaczecie bez ograniczeń przez cały dzień. Do każdego zakupionego biletu no limit dorzucimy prezent-niespodziankę. 

Przez cały weekend będziemy też organizować dla Was czadowe gry i zabawy, w których możecie wygrać darmowe wejściówki do JumpWorld. Wypatrujcie naszych skocznych animatorów i przekonajcie ich, że to właśnie Wy powinniście zgarnąć wejściówkę... lub dwie!

Zabierzcie rodzinę, znajomych, drugie połówki i spędźcie ten dzień z nami – Wasza obecność Parku Trampolin Jump World Wrocław na naszych urodzinach będzie dla nas najlepszym prezentem.

Do zoba!
 


« powrót