Najlepsze jesienne atrakcje we Wrocławiu dla dzieci!

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny! Wiemy, że dla wielu uczniów początek września to udręka, ale powrót do szkolnej ławki ma też swoje plusy. Niewątpliwie największą zaletą jest możliwość wskakiwania do JumpWorld razem ze swoją dawno niewidzianą klasą na najlepszą atrakcję we Wrocławiu dla dzieci. Jeśli razem z przyjaciólmi ze szkoły chcielibyście przeżyć w tym semestrze super przygodę, to zapewniamy, że nic lepszego niż JumpWorld nie znajdziecie!

Wyskakana wycieczka,  a może skoczny WF - atrakcje we Wrocławiu dla dzieci

Jeżeli jesteś wychowawcą i szukasz dodatkowej atrakcji we Wrocławiu dla dzieci ze swojej klasy, to świetnie trafiłeś! Nic tak nie wykorzysta wielkiej energii wychowanków i nie poprawi im humoru jak nasza ogromna powierzchnia trampolin. Jeśli uczysz wychowania fizycznego, ale sala gimnastyczna to dla Ciebie za mało, to śmiało dzwoń i zarezerwuj u nas wyskakaną lekcję WFu, gwarantujemy, że wszyscy uczniowie będą zadowoleni i nikt nie zgłosi nieprzygotowania.

Instruktor pomoże

Każdej grupie przydzielamy instruktora, który wyjaśni zasady panujące na naszych trampolinach, dokładnie opisze każdą ze stref parku oraz przeprowadzi rozgrzewkę, która pozwoli na swobodne korzystanie z dostępnych atrakcji oraz zminimalizuje ryzyko wystąpienia kontuzji. Cały czas w Parku bezpieczeństwa pilnują nasi animatorzy. Nauczyciele mogą spokojnie czekać w bufecie popijając naszą pyszną darmową kawę lub dołączyć do świetnej zabawy-oczywiście gratis!


No limit dla grup

W naszej ofercie mamy dla Was bilety na 1 godzinę za 23 zł od osoby oraz absolutną nowość: bilet no limit bez ograniczeń czasowych dla grup za 33 zł! Rezerwacji terminu możecie dokonać pod numerem telefonu 531197739, pakujcie skarpetki antypoślizgowe i wskakujcie do JumpWorld!


« powrót